Kendisi üzerinden öğrencisine boy esprisi yapan öğretmene Ece Seçkin'den sert bir tepki geldi

Kendisi üzerinden öğrencisine boy esprisi yapan öğretmene Ece Seçkin'den sert bir tepki geldi

Kendisi üzerinden öğrencisine boy esprisi yapan öğretmene Ece Seçkin'den sert bir tepki geldi

Öğretmen olduğunu öne sürerek sosyal medyada bir paylaşım yapan Şenol Durmaz adlı bir hesap, "Rojin, 'Ooo hocam saçlarınız çıkmış' diyor. Sabah pansiyondan çıkarken boy aynası yerine el aynasına bakan Ece Seçkin kadar boyu olana bak sen" ifadelerini kullandı. Durmaz'a sert bir karşılık veren Seçkin, "Hocam, öğrencinizin boyu uzayacak ama sizin onu aşağılamanız kalıcı olacak" paylaşımında bulundu.

Twitter'da Senol_Durmaz34 isimli kullanıcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda öğretmen olduğunu belirterek "Bugün, okulumuzun çok değerli öğrencilerinden Rojin: "Ooo hocam saçlarınız çıkmış diyor." Sabah pansiyondan çıkarken boy aynası yerine el aynasına bakan, Ece Seçkin kadar boyu olana bak sen. Sen o boyla benim kafamı nasıl gördün?" şeklinde esprili bir paylaşım yaptı.

"ÖĞRENCİNİZİ AŞAĞILAMANIZ KALICI OLACAK"

O paylaşım sosyal medyada öğrenciyle alay edildiği gerekçesiyle tepki gördü. Tweette adı geçen Ece Seçkin de öğretmenin paylaşımını alıntılayarak şöyle dedi: "Hocam. Okulunuzun öğrencilerinden Rojin'in boyu hızla uzayacaktır. Ama sizin bir öğretmen olarak değerli öğrencinizi kendisinin yaşının yetmediği bu platformda bu alaycı sözlerle aşağıladığınız tweet daima kalacaktır. Bu arada saçlarınızın çıkmasına sevindim." Paylaşımların ve tepkinin ardından Senol_Durmaz34 isimli hesabın kapatıldığı görüldü.

Paylaşımların ve tepkinin ardından Senol_Durmaz34 isimli hesabın kapatıldığı görüldü.

Ece Seçkin, kendisi üzerinden öğrencisine boy esprisi yapan öğretmene sert çıktı

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum