Okullar Hayat Projesinde ders dışı çalışmaları

Okullar Hayat Projesinde ders dışı çalışmaları

Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında öğrencilere e ders dışı eğitim çalışmalarında Yaş grupları dikkate alınarak 7 yaş ve üzerinde okula devam eden öğrencilere düzenlenecek etkinliklerin içerikleri en az iki faaliyet alanını kapsayan bir program dâhilin

Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında öğrencilere e ders dışı eğitim çalışmalarında Yaş grupları dikkate alınarak 7 yaş ve üzerinde okula devam eden öğrencilere düzenlenecek etkinliklerin içerikleri en az iki faaliyet alanını kapsayan bir program dâhilinde merkezlercehazırlanacak ve herhangi bir modüler program kullanılmayacaktır.

Etkinliğin azami süresi 120 saat olup ihtiyaçlara göre düzenlemeleri yapılabilecek, e-YAYGIN sisteminde Kişisel Gelişim alanı altında "Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinliklerine" tanımlanacak, etkinliği tamamlayanlara Katılım Belgesi düzenlenecektir.

Görevlendirmeler 09/07/2009 tarih ve B.08.0.ÇYG.0.15.02.02-602(99)-3627 sayılı yazı doğrultusunda yapılacaktır


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.