Okullara 'Ödenek' Uyarısı

Okullara 'Ödenek' Uyarısı

Mesleki Ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü'ne Bağlı Olup Ödenek Talep Formlarını Doldurmayan Okullar İle İlgili Önemli Duyuru..

 

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ´NE BAĞLI OLUP ÖDENEK TALEP FORMLARINI DOLDURMAYAN OKULLAR İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren okullara 2013 Mali Yılında gönderilecek ödenekleri plânlama çalışmalarına esas teşkil etmek üzere 22.12.2012 tarih ve 20880154/841/245136 sayılı yazımız Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderilmiş ve aynı zamanda Genel Müdürlüğümüz internet sitesi duyurular bölümünde de yayımlanmıştır. Ancak ilinizde faaliyet gösteren ve ek listede belirtilen okullar bu güne kadar belirtilen formları doldurmamışlardır.

Ek listede belirtilen iliniz Mesleki ve Teknik Eğitim Okullarının ilgili formları ACİLEN doldurmaları konusunda gerekli duyarlılığın gösterilmesi rica olunur.

 
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.