Okulöncesi öğretmenleri tecrübelerini paylaşıyor

Okulöncesi öğretmenleri tecrübelerini paylaşıyor

Okulöncesi öğretmenleri tecrübelerini paylaşıyor

 Kongre Tertip Komitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

Değerli öğretim elemanları ve kıymetli öğretmenler,

Geçmişten bu güne var olan mesleklerin içerisinde en kutsal ve insanlık için hayatı önem taşıyan meslek hiç şüphesizdir ki öğretmenlik mesleğidir. Öğretmen, bugünle gelecek arasında köprüdür. Bir toplumun öğretmeni ne kadar sağlam donanımlı olursa, geleceğe kurulacak köprü de o kadar sağlam olacaktır. Bunu en iyi biçimde yapabilmek için öğretmenin gelişme ve yeniliklere açık, araştırmacı ve kendini devamlı yenileyen bir yapıda olması gerekmektedir.

Nitelikli bir eğitimde, öğretmenin gelişme ve yenilikleri takip edip, bu yenilikleri alandaki uygulamalarına yansıtmasına ihtiyaç olduğu kadar, bunların meslektaşlarıyla paylaşılmasına da gereksinim duyulmaktadır. Bu amaçla Mesleki Gelişim Akademisi Projesi kapsamında "I. Ulusal Okul Öncesi Eğitimi Öğretmen Kongresi" 25 Mayıs 2013 tarihinde Ç.Y. Eşref ve Sadullah Kıray Anaokulu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

Değerli öğretim elemanlarımızı, kıymetli öğretmenlerimizi, mesleğe ilgi duyan ve gönül verenleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.
25 Mayıs 2013 tarihinde siz değerli misafirlerimizi aramızda görmek dileğiyle...

Saygılarımla,
Ahmed Akın VARICIER
Kağıthane Kaymakamı
Kongre Onursal Başkanı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.