ÖSYM  sınav görevlilerinin ücretleri hesaplara yatırıldı

ÖSYM sınav görevlilerinin ücretleri hesaplara yatırıldı

ÖSYM sınav görevlilerinin ücretleri hesaplara yatırıldı

ÖSYM Başkanlığı TYT, AYT ve YDT sınav görevlilerinin ücretlerine ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

- 18-19 Haziran tarihlerinde uyguladığımız 2022-YKS'nin ilk oturumu olan TYT'de görev alan sınav görevlilerimizin ücretleri 24 Haziran Cuma günü hesaplarına yatırılmıştır. AYT ve YDT oturumlarında görev alan görevlilerimizin ücretleri de bugün itibarıyla hesaplarına yatırılmıştır.

- 2022 yılının ilk altı ayı (Ocak-Haziran dönemi) için 2022 Ocak ayında belirlenen görevli ücretleri, 1 Ocak 2022'den bu zamana kadar gerçekleştirilen YKS dahil tüm sınavlarda (19 sınav) görev alan sınav görevlilerimize aynı tutarlar üzerinden ödenmiştir.

- 2022 yılı ikinci altı ayı (Temmuz-Aralık dönemi) için görevli ücretleri güncellenecek ve belirlenecek görevli ücretleri 1 Temmuz'dan itibaren yıl sonuna kadar uygulanacak sınavlarda geçerli olacaktır.Tüm sınav görevlilerimize katkıları ve emekleri için teşekkür ederiz.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

21 Yorum