Uzman Öğretmenlik Sınavı Başvuruları Yarın Başlıyor.Uzman Öğretmenlik Sınav Başvuru Ücreti Ne Kadar

Uzman Öğretmenlik Sınavı Başvuruları Yarın Başlıyor.Uzman Öğretmenlik Sınav Başvuru Ücreti Ne Kadar

Uzman Öğretmenlik Sınavı Başvuruları Yarın Başlıyor. Uzman Öğretmenlik Sınav Başvuru Ücreti Ne Kadar

18 Mayıs 2022 tarihinde başlayan uzman öğretmenlik sınav sürecinde sınav için başvurular yarın başlıyor. Uzman Öğretmenlik Sınav Başvuru Ücreti Ne Kadar MEB tarafından yayınlanan uzman öğretmenlik sınav takvimine göre 26 Eylül 2022 Pazartesi günü başlanıp 7 Ekim 2022 tarihine kadar sürecek.

Uzman öğretmenlik sınav başvuruları için ödenecek miktar şu an tam olarak MEB tarafından açıklanmadı .MEB tarafından uzman öğretmenlik sınav başvuru ücreti ne kadar olacak sorusunun cevabının yarın verilmesi bekleniyor.

Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yazılı Sınavı'na başvuruda bulunacak adaylardan herhangi bir sınav ücreti ise alınmayacak.

Uzman öğretmenlik sınav başvuruları sonrası ise Uzman Öğretmenlik Sınavı 19 Kasım 2022 tarihinde yapılacak. Uzman öğretmenlik sınav sonuçlar ise MEB tarafından yayınlan takvim doğrultusunda 12 Aralık 2022 Pazartesi günü açıklanacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

29 Yorum