Vali Öğretmenler Gününde EBS Sendika Şubesine Giderek Yönetimin Öğretmenler Gününü Kutladı

Vali Öğretmenler Gününde EBS Sendika Şubesine Giderek Yönetimin Öğretmenler Gününü Kutladı

Vali Öğretmenler Gününde Eğitim Bir Sen Sendika Şubesine Giderek Yönetiminin Öğretmenler Gününü Kutladı.

Niğde Valiliği twitter hesabında Eğitim-Bir-Sen Niğde Şubesini ziyaret eden Valimiz Sn.@YSimsek07 Sendika yönetiminin #24KasımÖğretmenlerGünü ‘ nü kutladı paylaşımı yapıldı.

Mebpersonel.com olarak böylesine anlamlı bir günde Sayın Valinin Sendika şubesini ziyaret ederek böyle bir paylaşımda bulunması manidar bulurken daha önceden planlanmış olsa da günün anlam ve önemine istinaden bu paylaşımın yapılmaması ve ya başka bir günde ziyaret yapılması daha uygun olurdu . Böylesine anlamlı bir günde sendika ziyaretine yerine Sayın Valinin öğretmenler odasına gidip öğretmenlerin , öğretmenler gününü kutlayıp paylaşım yapmasının daha şık olacağını ifade etmek isteriz çünkü bugüne kadar öğretmenler gününde sendika ziyareti yapıp yönetimin öğretmeler gününü kutlayan bir Vali ile karşılaşmadık .

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan ise bu paylaşıma tepkisini twitterda "Kamu yönetimi, vatandaşları arasında tarafgirlik yapamaz! Türk Eğitim-Sen olarak, sendikalı sendikasız ayrımı gözetmeden, istisnasız bütün öğretmenlerimizin #24KasımÖğretmenlerGünü’nü kutluyoruz. Bütün meslektaşlarımıza hürmet ve minnetlerimizle." paylaşımıyla Niğde Valisi Sayın Yılmaz ŞİMŞEK'i eleştirdi.

İşte Niğde Valiliği tarafından yapılan o paylaşım.screenshot-7.png

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

18 Yorum