Valilik kadın öğretmenlerin sesini duydu

Valilik kadın öğretmenlerin sesini duydu

Valilik kadın öğretmenlerin sesini duydu

Şanlıurfa kent merkezinden Bozova’ya giden özellikle kadın öğretmen ve çalışanların yaşadığı minibüs sorununa yetkililer sessiz kalmadı. BİHA’nın haberinin ardından Şanlıurfa Valiliği talimatı sonrası zabıta ekiplerinin denetimi hemen başladı....

Şanlıurfa kent merkezinden Bozova’ya giden özellikle kadın öğretmen ve çalışanlar, kapasitelerinin üzerinde yolcu alan minibüslerde ayakta ve sıkış tepiş yolculuk yapılmasından şikayetçi. Her gün aynı yolu gidip gelmek durumunda olan yolcular, yetkililerden minibüslerinin denetlenmesi, sayılarını arttırılması konusunda çalışma yapılmasını talep ettiklerini belirtti.

BİHA’nın gündeme getirdiği ulaşım sorununa Şanlıurfa Valiliği sessiz kalmadı.

Şanlıurfa Valiliği talimatıyla ilçe minibüslerinde denetim yapan zabıta ekipleri; çalışma ruhsatı, çalışma izin belgesi, fiyat tarifesi ve koltuk sayısı yanı sıra araçlarda bulunması gereken koltuk sayısı kontrol edildi.

BİHA

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum