Veliden öğretmene sözlü saldırı

Veliden öğretmene sözlü saldırı

Veliden öğretmene sözlü saldırı

İzmit Kılıçarslan Ortaokulu Öğretmeni Hülya Toprak, bir veli tarafından saldırıya maruz kaldı. Velinin Toprak’a saldırı girişiminde bulunduğu fakat saldırının sözlü aşamada kaldığı öğrenildi.

ÖĞRENCİ VELİSİNE ÖĞRETMEN BENİ DARP ETTİ DEMESİYLE OLAY YAŞANIYOR”

Konuyla ilgili gazetemize konuşan Kocaeli 1 Nolu Eğitim-İş Şube Başkanı Sabri Mutlu, “Olay öğrencinin velisini arayarak öğretmenim beni darp etti demesiyle başlıyor. Öğrencinin iddia ettiği darp olayı asla yaşanmamıştır. Veli olayı kimseye sormadan okula geldiğinde müdür yardımcısında olan Hülya Toprak öğretmenimize saldırıda bulunma girişiminde bulunuyor. Masanın üzerinde bulunan eşyaları alarak etrafa fırlatan velinin fırlattığı şeyler öğretmenimize gelmiyor. Veli öğretmenimize ve okul müdürümüze hakaretlerde bulunuyor. Biz eğitim camiası altında çalışan herkesin yanındayız. Bu öğrencimiz başka bir okuldan da bu tür söylemleri üzerine uzaklaştırılmış bir öğrencidir. Öğretmenimiz veli hakkında suç duyurusunda bulundu.” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5 Yorum