banner476

24 Kasım Öğretmenler Günü Hediyeleri- (Güncellenmiş)

24 Kasım Öğretmenler Günü Hediyeleri- (Güncellenmiş)

Meb Personeli 18.11.2015, 14:59 18.11.2015, 14:58
24 Kasım Öğretmenler Günü Hediyeleri- (Güncellenmiş)
 24 Kasım Öğretmenler Günü Hediyeleri- (Güncellenmiş) Her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesi çeşitli indirimler ve kampanyalar yapılır. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletininin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün "Millet Mektepleri’nin Başöğretmenliği"ni kabul ettiği gündür. Türkiye’de her yıl 24 Kasım, Öğretmenler Günü olarak kutlanır. Yine bir Öğretmenler Günü'ne daha yaklaştık. Öğretmenlik mesleği kutsaldır ve Öğretmenler Günü kusursuz bir şekilde kutlanmalıdır. Öğrenciler, öğretmenlerine 24 Kasım'da en güzel hediyeyi alacaklar. 
 

TÜRK HAVA YOLLARI 

%30 indirimle öğretmenlerden tam not aldım!

Türk Hava Yolları’ndan geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimize özel kampanya. Öğretmenlerimiz aileleriyle birlikte yurt içi uçuşlarında, Ekonomi ve Business kabin ücretlerinde %30 indirimden yararlanıyor!


Kampanya koşulları


Seyahat dönemi: 20 Kasım 2015 – 01 Nisan 2016


Biletleme dönemi: 05 Ekim 2015 – 01 Nisan 2016


Türk Hava Yolları ve AnadoluJet iç hat seferlerinde geçerlidir.


Bir rezervasyon kaydında aynı soyada sahip en fazla 4 yolcu için belirtilen indirim oranı uygulanır.


Kampanyanın başlama tarihinden önce konfirme rezervasyon yaptırmış yolcular da bu indirimden faydalanabilir.


Bebek yolcular için sadece bebek yolcu indirimi uygulanır.


Ercan hattı ile ortak uçuş anlaşması yapılan diğer havayolları uçuşları kampanya kapsamında değildir.


Promosyon ücret seviyeleri hariçtir.


Belirtilen tarihler haricindeki seyahatlerde geçerli değildir.


Diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilmez.


Türk Hava Yolları kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.


Çift soyadı kullanmayı tercih eden yolcularımız, ikinci soyadını isim hanesinde belirterek yine bu indirimden yararlanabileceklerdir.


Uçuş Noktaları sayfamızı ziyaret ederek promosyon uçak bileti alabileceğiniz yerleri keşfedebilirsiniz. Ayrıca, sayfamızdaki şehir rehberlerini inceleyebilir, Skylife dergisini okuyabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz.


Ayrıntılı bilgi için 444 0 THY/444 0 849 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya Türk Hava Yolları Satış Ofisleri ve Yetkili Satış Acenteleri' ne başvurabilirsiniz 


Türk Hava Yolları, Skytrax tarafından verilen Dünya Havayolu Ödülleri kapsamında 2011, 2012, 2013, 2014 ve 2015 yıllarında Avrupa’nın En İyi Havayolu Ödülü’nü almaya hak kazandı.


Tüm görüş ve önerileriniz için Müşteri İlişkileri Formu'muzu doldurabilirsiniz.

 

 

ZİRAAT BANKASI

Kampanya Koşulları


Kampanyadan 9 Kasım 2015 - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.’den Bireysel Emeklilik Sözleşmesi yaptıran Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı öğretmenler yararlanabilir.


Kampanyanın başlangıç tarihinden önce, Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.’de Bireysel veya Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Sözleşmesi bulunmayan yeni katılımcılar kampanyadan yararlanabilir.


Kampanyadan yararlanmak için aşağıda belirtilen planlardan birine yeni başvuru yapılmalıdır.


Yakut 1 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı
Yakut 2 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı
Pırlanta Bireysel Emeklilik Planı


En az bir yıl boyunca Yakut 1 veya Yakut 2 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planlarına aylık asgari 150 TL yahut Pırlanta Bireysel Emeklilik Planına aylık asgari 350 TL ve üzeri düzenli katkı payı ödemesi yapılacağının taahhüt edilmesi gerekmektedir.


Başka bir emeklilik şirketinden aktarım ile gelen sözleşmeler kampanyaya dahil değildir.


Kampanya kapsamındaki Yakut 1 veya Yakut 2 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik planlarına aylık asgari 150 TL ile ödemeyi taahhüt eden öğretmenler, öğretmenlerin eşleri ve 18 yaşını doldurmuş çocuklarına bir yıl boyunca 20.000 TL Kaza Sonucu Vefat, 20.000 TL Kaza Sonucu Maluliyet teminatlarını içeren Ferdi Kaza Sigortası hediye edilecektir.


Kampanya kapsamındaki Pırlanta Bireysel Emeklilik Planı’na aylık asgari 350 TL ödemeyi taahhüt eden öğretmenlere, öğretmenlerin eşleri ve 18 yaşını doldurmuş çocuklarına bir yıl boyunca yararlanacakları Prestij Kulübü Üyeliği hediye edilecektir.


65 yaş üzeri katılımlarda Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları gereğince Ferdi Kaza Sigortası yapılmayacaktır.


Hediye Ferdi Kaza Sigortası’ndan faydalanmak için teklif formunun imzalandığı tarihten 60 gün sonra (cayma süresi) sözleşmenin yürürlükte olma şartı aranır.


Hediye Prestij Kulübü Üyeliği’nden faydalanmak için teklif formunun imzalandığı tarihten 60 gün sonra (cayma süresi) sözleşmenin yürürlükte olma şartı aranır.


Kampanyadan yararlanmak için başvuru esnasında nüfus cüzdanı fotokopisiyle birlikte Milli Eğitim Bakanlığı öğretmen kimlik kartının veya kurumdan alınacak yazının ibraz edilmesi zorunludur.


İşveren grup emeklilik sözleşmeleri kampanya kapsamında değildir.


Kampanya dönemi içerisinde birden fazla sözleşme yapılması durumunda sadece bir kez ve her bir katılımcı için ilk sözleşmesi için Ferdi Kaza Sigortası ya da Prestij Kulübü Üyeliği hediye olarak verilir.


Kampanya kapsamında yeni düzenlenen Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nde; sözleşme başlangıç tarihinden itibaren (sözleşme ilk tahsilat tarihi) 1 yıl içinde düzenli katkı payı ödemesi tutarı Yakut 1 ve Yakut 2 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planları için aylık asgari 150 TL’den, Pırlanta Bireysel Emeklilik Planı için ise aylık asgari 350 TL’den aşağı olacak şekilde değiştirilemez.


Kampanyadan faydalanmak isteyen katılımcılar, 1 yıl boyunca Bireysel Emeklilik Sözleşmesi kapsamında düzenli katkı payı ödemeyi Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.’ye taahhüt etmelidir.


Aşağıda belirtilen hallerde Ferdi Kaza Sigortası/Prestij Kulübü Üyeliği iptal edilecektir:


Ödemelerin vadesinde yapılması esastır. Herhangi bir sebeple 1 yıl boyunca ardışık iki ay ödeme yapılmaması veya katkı payı ödemesine ara verme talebinde bulunulması


Taahhüt edilen düzenli katkı payı ödeme tutarının altında kalacak şekilde ödeme yapılması


Kredi kartının iptal olması veya çalınması durumunda yeni kart bilgilerinin bildirilmemesi


Kampanyayı kapsayan planların dışında başka bir plana geçilmesi


Kampanyadan yararlanabilmek için kredi kartının mail order ve İnternet Bankacılığı yoluyla alışveriş işlemlerine açık olması veya Ziraat Bankası hesabından otomatik ödeme talimatı ile düzenli ödenmesi esastır.

 


Kampanyaya katılan tüm bireysel emeklilik katılımcıları yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.


Kampanya hakkındaki detaylı bilgilere tüm Ziraat Bankası Şubelerinden, www.ziraatbank.com.tr, www.ziraatemeklilik.com.tr ‘den ya da 444 97 00 numaralı Ziraat Emeklilik Müşteri İletişim Merkezi’nden ulaşabilirsiniz.

Öğretmenlere trenlerde %50 indirim 

Öğretmenler 24-30 Kasım tarihleri arasında anahat ve Yüksek Hızlı Trenlerden yüzde elli indirimle bilet alabilecek. MEB yetkililerinden alınan bilgiye göre, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğünden 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmen ve ailelerinin Devlet Demiryolları ile yapacakları yolculuklarında bilet ücretlerinde indirim uygulanması talep edildi. Bunun üzerine, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından MEB'e yazı gönderildi. Yazıya göre, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle kutlamalara katkı sağlamak amacıyla, geçmiş yıllarda olduğu gibi MEB'e bağlı resmi okullar ile MEB tarafından onaylanmış özel okullar ve yüksek eğitim kurumlarında hizmet veren tüm öğretmenlere anahat ve Yüksek Hızlı Trenlerde geçerli olmak üzere 24-30 Kasım'da 1 hafta süre ile tam bilet ücreti üzerinden yüzde 50 indirim uygulanacak.


LC Waikiki'den Öğretmenler Günü'ne Özel %15 İndirim


Okullarda şık ve rahat olmak isteyen öğretmenlere zamansız ve vazgeçilmez seçenekler sunan LC Waikiki Formal Giyim Koleksiyonu 21-22-23 ve 24 Kasım tarihlerinde öğretmenlere özel %15 indirim fırsatı sunuyor
.
LC Waikiki, çocuklarımızı büyük emek ve öz veriyle yetiştirip hayata hazırlayan çok değerli öğretmenlerimize Öğretmenler Günü’nde sürpriz indirim fırsatı sunuyor. LC Waikiki Formal Giyim Koleksiyonu’na özel hazırladığı kombinlerle rahatlık ve şıklık sunarken, öğretmenlerimize özel fırsatlar da devam ediyor.


Koleksiyonda, Formal giyimin vazgeçilmez tonları siyah ve beyaza bordonun sıcak ve asil havası eşlik ediyor. İpek gömlekler, kalem etek ve şık pantolonlar ile tamamlanırken, klasik elbiseler kolay yoldan şıklığı garantilemenizi sağlıyor. Daha dinamik bir stil yaratmak isteyen çalışan kadınlar için ise, detaylarla zenginleşen mini ceket ve pantolon ikilisi doğru bir seçenek oluyor.


LC Waikiki Formal Giyim Koleksiyonu, şık ve rahat bir stilden vazgeçemeyen öğretmenler için farklı natifleriyle mağazalarda yer alıyor.

Garanti Mortgage Öğretmenler Günü Kampanyası


Mortgage Uzmanı Garanti, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere özel hayata geçirdiği Mortgage kampanyasıyla, avantajlı kredi seçenekleri sunuyor. 2 Kasım - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında, ev sahibi olmayı düşünen tüm öğretmenler ve eşlerinin yararlanabileceği kampanya kapsamında, konut kredisi kullananlar avantajlı faiz oranlarının yanı sıra 250 TL hediye Bonus kazanıyor. Öğretmenlere özel mortgage kampanyasından yararlanmak isteyenler, Garanti şubelerine giderek, 444 EVİM (444 3846) hattını arayarak ya da www.garantimortgage.com’a tıklayarak bilgi alıp, başvuruda bulunabiliyor.


Kampanyayla ilgili bilgi veren Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, “Garanti Mortgage olarak, ev sahibi olmak isteyen öğretmenlerimizi düşünerek, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle özel bir kampanya hayata geçirdik. Tüm öğretmenlerimiz ve eşleri, 31 Aralık tarihine kadar bankamıza başvurup avantajlı koşullarla hayalindeki eve sahip olabilirler. Geleceğimiz olan çocukları emanet ettiğimiz öğretmenlerin de kendi evlerinde geleceğe güvenle bakmalarını arzu ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de, farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olmayı isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerle, sektörün lideri olmayı sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.


Akbank'tan Öğretmenlere 5 Yıldızlı Kredi!


Kasım ayı boyunca öğretmenlere özel ihtiyaç kredisi için Akbank şubelerine bekliyoruz. Her şeyin en iyisini hak eden öğretmenlerimizi, Kasım ayı boyunca Akbank'tan avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatı bekliyor. Öğretmenler Günü kampanyası ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Öğretmenler Günü 
24 Kasım Öğretmenler Günü Hediyeleri- (Güncellenmiş)

Kredisi ile ilgili hesaplamalarınızı İhtiyaç Kredisi Hesaplama aracından kolaylıkla yapabilir, kendinize örnek ödeme planı çıkartabilirsiniz.


Kampanya Detayı


Kampanya sadece öğretmen müşterilere yönelik düzenlenmiştir. Öğretmenler Günü Kampanyası 30 Kasım 2015 tarihine kadar geçerlidir. Kredi kullandırımında istenilen belgeler aşağıda belirtilmiştir: Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge Gelir Belgesi - Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur) Müşterilerimiz kredi kullanımı öncesinde öğretmen olduklarını belgelemek zorundadır. Maaş müşterilerimizin herhangi bir belge sunmasına gerek yoktur.

GOOGLE'DEN HER YIL ÖĞRETMENLER GÜNÜ DOODLE'U HAZIRLIYOR

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google, özel günler için özel Doodle'lar hazırlamaya devam ediyor. Google, hazırladığı bu Doodle'lar ile önemli gün ve haftaları kullanıcılarına hatırlatmayı amaçlıyor. Google ana sayfasını bugün ise, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel olarak hazırladığı Doodle ile süslemişti.

Google'ın hazırladığı Doodle'da farklı dallarda eğitim alanındaki objeler bulunuyor. Ayrıca Google'ın hazırladığı logoya tıklandığında ise "24 Kasım Öğretmenler Günü"nün arama sonuçları Google'da gösteriliyor.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@