banner476

24 Kasım Öğretmenler Gününe Özel Güncel Kampanya ve İndirimler - Güncel

24 Kasım Öğretmenler Gününe Özel Güncel Kampanya ve İndirimler 24 KAsım Öğretmenler Günü yaklaşırken bazı kuruluşlar Öğretmenler gününü unutmayarak bazı kampanya ve indirimler düzenledi. İşte Öğretmenlere Özel Kampanya ve İndirimler

Meb Personeli 17.11.2015, 14:50
24 Kasım Öğretmenler Gününe Özel Güncel Kampanya ve İndirimler - Güncel

 24 Kasım Öğretmenler Gününe Özel Güncel Kampanya ve İndirimler 24 KAsım Öğretmenler Günü yaklaşırken bazı kuruluşlar Öğretmenler gününü unutmayarak bazı kampanya ve indirimler düzenledi. İşte Öğretmenlere Özel Kampanya ve İndirimler

Pierre Cardin'den Öğretmenlere %30 İndirim! 
Pierre Cardin'den Öğretmenlerimizin Fedakarıklarının Yanında Ufak Bir Detay! 60 yıldan uzun bir süredir dünyada, 20 yılı aşkın bir süredir de Türkiye’de moda dünyasına yön veren Pierre Cardin, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel başlattığı kampanya ile Tüm Öğretmenlere %30 indirim fırsatı sunuyor. 16-24 Kasım 2015 tarihleri arasında geçerli olacak "Öğretmenler Günü" kampanyasında tüm öğretmenlere sezon alışverişlerinde %30 indirim uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için öğretmen kimliği ibrazı gerekmektedir. 

Gülaylar'dan Öğretmenler Günü'ne Özel %10 İndirim! 
Türkiye’nin en büyük kuyumculuk gruplarından Gülaylar, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel başlattığı kampanya ile Tüm Ürünlerde %10 İndirim uyguluyor. 16-30 Kasım Tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada tüm ürünlerde %10 İndirim uygulanacaktır.

VakıfBank Öğretmenler Günü Kredisi 2015 
Bizim için çok değerli olan tüm öğretmenlerimiz için Öğretmenler Günü Kredisi VakıfBank'ta... Çalışan ve emekli tüm değerli öğretmenlerimizin ihtiyaçları için 36 aya varan vade seçeneği ve cazip faiz oranıyla Öğretmenler Günü Kredisi... Üstelik Öğretmenler Günü Kredisi’ne sms aracılığıyla da başvuruda bulunabilrisiniz Sms ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin; OGRETMEN, TC Kimlik No.nuzu aralarında boşluk bırakarak 5724’e gönderebilirsiniz. Örnek Sms Metni: OGRETMEN 11111111111 

Park Bornova'dan Öğretmenlere Masa Kalemi Hediye 
Park Bornova Outlet Center 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel Tüm Öğretmenlerimize Kalem Hediye ediyor... 21-22 Kasım 2015 tarihlerinde Park Bornova Outlet Center Danua noktasına Öğretmen kimliğini gösteren tüm öğretmenlere Park Bornova Masa kalemi hediye edilecektir. 

Fix Silver'dan Öğretmenler Günü'ne Özel İndirim! 
Aydınlık bir gelecek için canla başla çalışan öğretmenlerimizin özel günü yaklaşıyor. Fix Silver kol düğmeleri, bu özel günde öğretmenini hiçbir zaman unutmayacağını hissettirmek isteyenlere şık ve kullanışlı bir hediye seçeneği oluyor. Stil sahibi erkek öğretmenler için günlük yaşamlarında rahatlıkla kullanabilecekleri Fix Silver kol düğmeleri, küçük ve etkili bir hediye olarak öğrenciler tarafından tercih ediliyor. Hayatında çok önemli bir yere sahip olan öğretmenine sevgisini göstermek isteyen öğrenciler için geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Fix Silver, 18 Kasım tarihinden itibaren mağazalarında birinci ürüne %15, ikinci ürüne %20 ve üçüncü ürüne %25 indirim kampanyası ile öğrencilerin alışverişine renk katıyor. 

Kale Outlet Center Öğretmenler Günü Hediyesi! 
21-29 Kasım 2015 tarihleri arasında Öğretmen Kimliğiyle birlikte Kale Outlet Center'a gelen ilk 500 öğretmene Eğlence ve yemek kuponu hediye edilecektir. Kampanyaya 1 kişi bir kere katılma hakkına sahiptir. Kampanyadan yararlanmak için Kale Kart sahibi olmanız gerekmektedir. Danışmaya gelen ilk 500 öğretmen kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanmak için, öğretmen kimlik kartlarını danışmaya onaylatılması gerekmektedir. 

KİĞILI: Kiğılı'dan Geleceğimize Işık Tutan Öğretmenlerimize Özel İndirim... 
Kiğılı, tarz sahibi şehirli erkeğin maceracı yanını ortaya çıkaran 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nunda Öğretmenler Günü'ne özel indirim uyguluyor. 13-24 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak "Öğretmenler Günü" kampanyasında Kiğılı mağazalarında öğretmen veya öğrenci kimliğinizi gösterdiğinizde net %60 indirime ekstra %10 indirim uygulanacaktır. 

Legoland Discovery Centre Öğretmenler Günü Kampanyası: 
İçinde milyonlarca LEGO® parçası, oyun alanları ve 4D sineması bulunan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, Öğretmenler Günü’ne özel 20-24 Kasım tarihleri arasında kapılarını tüm öğretmenlere ücretsiz açıyor. Tamamı 3.000 m²’lik bir alana yayılan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, sunduğu eğlenceli ve öğretici etkinliklerle Öğretmenler Günü’nde de 3-10 yaş arası çocuklu ailelerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, kutsal bir görev üstlenen ve hepimizi yetiştiren öğretmenlerimize 20-24 Kasım tarihleri arasında kapılarını ücretsiz açıyor. İlk girişte sizi 6.2 metrelik Zürafa Zarife’nin karşıladığı 2 milyon LEGO® parçasıyla dolu bu harika merkez, hafta boyunca ziyaret eden tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutluyor. Girişte onlara hazırladığı kartı hediye ederek ve ikramlarıyla bir kez daha öğretmenlerimizi hatırlıyor. LEGOLAND® Discovery Centre’da Eğlence Sizleri Bekliyor LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, aynı giriş biletiyle merkezin modern 4D sinemasında yepyeni bir deneyim yaşayacak, üç farklı filmi ziyaretleri sırasında izleyebilirler. Master Model Builder’dan LEGO® parçalarının yapım sırlarını öğreneceksiniz. MINILAND’de İstanbul’un ve dünyanın LEGO® parçalarından yapılmış sembol yapıtları göreceksiniz. Eğlenceli araba yarışları, canavarlara karşı puan kazanıp, prensesi kurtaracağınız Lazer Oyunu, eğlence merkezinin geri kalanına yukarıdan bakmak için çevirebildiğiniz kadar hızlı pedal çevirip yükseleceğiniz Merlin’in Çırağı ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. LEGOLAND® Discovery Center’da anne babaların ve çocuklarının bir arada eğlenebilmesi için her şey düşünülmüş. 
 
Öğretmenlere trenlerde yüzde 50 indirim

Öğretmenler, 24-30 Kasım tarihleri arasında anahat ve Yüksek Hızlı Trenlerden yüzde elli indirimle bilet alabilecek.

MEB yetkililerinden alınan bilgiye göre, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğünden 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmen ve ailelerinin Devlet Demiryolları ile yapacakları yolculuklarında bilet ücretlerinde indirim uygulanması talep edildi.

Bunun üzerine, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından MEB'e yazı gönderildi. Yazıya göre, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle kutlamalara katkı sağlamak amacıyla, geçmiş yıllarda olduğu gibi MEB'e bağlı resmi okullar ile MEB tarafından onaylanmış özel okullar ve yüksek eğitim kurumlarında hizmet veren tüm öğretmenlere anahat ve Yüksek Hızlı Trenlerde geçerli olmak üzere 24-30 Kasım'da 1 hafta süre ile tam bilet ücreti üzerinden yüzde 50 indirim uygulanacak. 

LCW:LC Waikiki'den Öğretmenler Günü'ne Özel %15 İndirim

Okullarda şık ve rahat olmak isteyen öğretmenlere zamansız ve vazgeçilmez seçenekler sunan LC Waikiki Formal Giyim Koleksiyonu 21-22-23 ve 24 Kasım tarihlerinde öğretmenlere özel %15 indirim fırsatı sunuyor.

LC Waikiki, çocuklarımızı büyük emek ve öz veriyle yetiştirip hayata hazırlayan çok değerli öğretmenlerimize Öğretmenler Günü’nde sürpriz indirim fırsatı sunuyor. LC Waikiki Formal Giyim Koleksiyonu’na özel hazırladığı kombinlerle rahatlık ve şıklık sunarken, öğretmenlerimize özel fırsatlar da devam ediyor. 

Koleksiyonda, Formal giyimin vazgeçilmez tonları siyah ve beyaza bordonun sıcak ve asil havası eşlik ediyor. İpek gömlekler, kalem etek ve şık pantolonlar ile tamamlanırken, klasik elbiseler kolay yoldan şıklığı garantilemenizi sağlıyor. Daha dinamik bir stil yaratmak isteyen çalışan kadınlar için ise, detaylarla zenginleşen mini ceket ve pantolon ikilisi doğru bir seçenek oluyor. 

LC Waikiki Formal Giyim Koleksiyonu, şık ve rahat bir stilden vazgeçemeyen öğretmenler için farklı alternatifleriyle mağazalarda yer alıyor.

TÜRK HAVA YOLLARI:

Türk Hava Yolları’ndan geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimize özel kampanya. Öğretmenlerimiz aileleriyle birlikte yurt içi uçuşlarında, Ekonomi ve Business kabin ücretlerinde %30 indirimden yararlanıyor!
Kampanya koşulları:
Seyahat dönemi: 20 Kasım 2015 – 01 Nisan 2016
Biletleme dönemi: 05 Ekim 2015 – 01 Nisan 2016

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

ZİRAAT BANKASI :

​​Kampanya Koşulları:
Kampanyadan 9 Kasım 2015 - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.’den Bireysel Emeklilik Sözleşmesi yaptıran Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı öğretmenler yararlanabilir.
Kampanyanın başlangıç tarihinden önce, Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.’de Bireysel veya Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Sözleşmesi bulunmayan yeni katılımcılar kampanyadan yararlanabilir.
Kampanyadan yararlanmak için aşağıda belirtilen planlardan birine yeni başvuru yapılmalıdır.
Yakut 1 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı
Yakut 2 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı
Pırlanta Bireysel Emeklilik Planı
En az bir yıl boyunca Yakut 1 veya Yakut 2 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planlarına aylık asgari 150 TL yahut Pırlanta Bireysel Emeklilik Planına aylık asgari 350 TL ve üzeri düzenli katkı payı ödemesi yapılacağının taahhüt edilmesi gerekmektedir.
Başka bir emeklilik şirketinden aktarım ile gelen sözleşmeler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamındaki Yakut 1 veya Yakut 2 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik planlarına aylık asgari 150 TL ile ödemeyi taahhüt eden öğretmenler, öğretmenlerin eşleri ve 18 yaşını doldurmuş çocuklarına bir yıl boyunca 20.000 TL Kaza Sonucu Vefat, 20.000 TL Kaza Sonucu Maluliyet teminatlarını içeren Ferdi Kaza Sigortası hediye edilecektir.

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

Garanti Mortgage Öğretmenler Günü Kampanyası

Garanti Mortgage’dan öğretmenlere, avantajlı koşullarla ev sahibi olma fırsatı!..

Mortgage Uzmanı Garanti, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere özel hayata geçirdiği Mortgage kampanyasıyla, avantajlı kredi seçenekleri sunuyor. 2 Kasım - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında, ev sahibi olmayı düşünen tüm öğretmenler ve eşlerinin yararlanabileceği kampanya kapsamında, konut kredisi kullananlar avantajlı faiz oranlarının yanı sıra 250 TL hediye Bonus kazanıyor. Öğretmenlere özel mortgage kampanyasından yararlanmak isteyenler, Garanti şubelerine giderek, 444 EVİM (444 3846) hattını arayarak ya da www.garantimortgage.com’a tıklayarak bilgi alıp, başvuruda bulunabiliyor. 

Kampanyayla ilgili bilgi veren Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, “Garanti Mortgage olarak, ev sahibi olmak isteyen öğretmenlerimizi düşünerek, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle özel bir kampanya hayata geçirdik. Tüm öğretmenlerimiz ve eşleri, 31 Aralık tarihine kadar bankamıza başvurup avantajlı koşullarla hayalindeki eve sahip olabilirler. Geleceğimiz olan çocukları emanet ettiğimiz öğretmenlerin de kendi evlerinde geleceğe güvenle bakmalarını arzu ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de, farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olmayı isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerle, sektörün lideri olmayı sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

Akbank'tan Öğretmenlere 5 Yıldızlı Kredi!

Kasım ayı boyunca öğretmenlere özel ihtiyaç kredisi için Akbank şubelerine bekliyoruz.

Her şeyin en iyisini hak eden öğretmenlerimizi, Kasım ayı boyunca Akbank'tan avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatı bekliyor. Öğretmenler Günü kampanyası ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Öğretmenler Günü Kredisi ile ilgili hesaplamalarınızı İhtiyaç Kredisi Hesaplama aracından kolaylıkla yapabilir, kendinize örnek ödeme planı çıkartabilirsiniz.

Kampanya Detayı:
Kampanya sadece öğretmen müşterilere yönelik düzenlenmiştir.
Öğretmenler Günü Kampanyası 30 Kasım 2015 tarihine kadar geçerlidir.
Kredi kullandırımında istenilen belgeler aşağıda belirtilmiştir:
Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge
Gelir Belgesi - Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)
Müşterilerimiz kredi kullanımı öncesinde öğretmen olduklarını belgelemek zorundadır. Maaş müşterilerimizin herhangi bir belge sunmasına gerek yoktur.
Yorumlar (1)
Doğukan 5 yıl önce
Aman ne kampanya, para tuzağı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@