Bakan AVCI'dan Personeline Teşekkür Ziyareti

Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI'dan öğretmen atama ve yer değiştirmeleri için gece gündüz çalışan İnsan Kaynakları personeline jest...

Meb Personeli 25.06.2014, 20:56 25.06.2014, 21:00
Bakan AVCI'dan Personeline Teşekkür Ziyareti

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan Öğretmen atama yer değiştirme daire başkanlığı personeli ile yapılan öğle yemeğine Milli Eğitim Bakanı Sayın Nabi Avcı, Müsteşar Yusuf Tekin Bey ve çalışma arkadaşları da katıldı. 

Öğretmen atama yer değiştirmelerin yapıldığı bu yoğun gündemde Bakan Avcı ile öğle yemeğinde buluşan personeller ; Bakan AVCI ve Müsteşar Bey'e hiç bir dönemde bu tür bir organizasyonda Bakan düzeyinde programa katılım olmadığını dile getirerek teşekkür ettiler. 

Bakan Nabi AVCI Bey ve Müsteşar Bey'de , İnsan Kaynakları Genel Müdürü nezdinde tüm emeği geçen Bakanlık personellerine fedakar çalışmalarından ötürü teşekkür ederek ; bir sıkıntılarının olup olmadığı konusunda bilgi alışverişinde bulundular.

Öğretmen atama ve yer değiştirme dönemine denk gelen yemek jesti , İnsan Kaynakları personeline de moral oldu. 

Neredeyse diğer tüm Bakanlıkların personellerinin yer değiştirme sayısından daha fazla personelin bir yıl içerisinde il içi ve il dışında sorunsuz olarak gerçekleştiren İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün birkaç ay içerisinde 150 binden fazla personelin yerini değiştirerek bir rekora imza attığı görülüyor. 

Bakan Bey'in de öğle yemeğini , Bakanlık personelleri ile beraber yemesi ve onların sorunlarını yerinde dinlemesi hem Bakanlık personelini memmun ediyor hemde Bakan Bey'in kurum kültürüne ve personeline vermiş olduğu önemi gösteriyor. 

Milli Eğitim Bakanlığında Bakan Bey ve Müsteşar Bey arasında ki uyum ve samimiyetinde hem bürokrasiye hemde Bakanlık personeline pozitif yönde yansımalarının olduğu gözlemleniyor.

GenelMüdür

GenelMüdür


GenelMüdür


GenelMüdür


GenelMüdür


GenelMüdür


GenelMüdür


Yorumlar (1)
aslan han 6 yıl önce
şube müdürlüğünde kul hakkını yediğiniz için mi bir birinizi tebrik ediyorsunuz..ilahi adalet önünde ne yapacaksınız....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@