banner476

Bakan Ziya Selçuk: Olay Tamamen Farklı

Bakan Ziya Selçuk verdiği röportajda "Doğum Gününde Birbirine Sarıldı Diye Ceza Aldılar Haberi Kesinlikle Yalan , Çok net söylüyorum yalan Diye" Açıklamada bulundu.

Meb Personeli 11.01.2020, 23:25 11.01.2020, 23:49
Bakan Ziya Selçuk: Olay Tamamen Farklı

Bakan Ziya Selçuk katıldığı bir televizyon programında sunucu nun sormuş olduğu

Doğum Gününde Birbirine Sarıldı Diye Ceza alan öğretmenler ilgili ne düşünüyorsunuz sorusuna 

Bu söylenen doğru değil , kesinlikle  kanıtlara dayalı olarak söylüyorum net olarak söylüyorum kesinlikle tamamı yalan bir haber .

Doğum günü nedeniyle sarılmadan dolayı ceza aldıkları kesinlikle yalan. Böyle bir şey olsa ceza verenleri ben cezalandırırım.

 Başka bir olaydan dolayı ceza aldılar. Bu olay farklıdır ve ben bu olayı öğretmenlik itibarını zedelememek adına söylemiyorum,

Ben öğretmenliğin itibarını korumakla görevliyim.  Burada ifşa etmek istemem ben böyle biri değilim , benim öğretmen olarak hassasiyetlerim var . Ama sizin gibi duayen gazetecinin program sonrası bunun belgesi bilgisi nedir ? bunun sizin bilmenizi isterim .

Kesinlikle diyorum doğum günün de birbirine sarıldı diye iki öğretmeninin ceza aldığı haberi kesinlikle yalan . Bu öğretmenler tamamen farklı bir olaydan ötürü ceza almışlar. Konuyu daha fazla uzatmanın konuşmanın bir anlamı yok" diye cevapladı .

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@