Canlı ders sırasında kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti

banner483

Kahramanmaraş'ta Aziz Serin adlı öğretmenimiz öğrencileriyle canlı ders işlerken, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Meb Personeli 28.09.2020, 23:08 28.09.2020, 23:15
Canlı ders sırasında kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti

Kahramanmaraş'ta Aziz Serin adlı öğretmenimiz öğrencileriyle canlı ders işlerken,  geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği yapan Aziz Serin, öğrencilerine canlı ders verirken bir anda fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Aziz öğretmen kuratırılamadı

Olaya ilişkin detaylar şu şekilde

Onikişubat Anadolu Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olan Aziz Serin, öğrencilerine uzaktan eğitim vermek için hazırlandı. Ders sırasında fenalaşan öğretmen Aziz Serin, bir anda fenalaştı. Ders sırasında kalp krizi geçiren öğretmen kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. 

Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Bulut, Aziz Ersin öğretmenin vefatı üzerine sosyal medya hesabından açıklama yaptı: Bulut, “Aziz SERİN, 12 Şubat Anadolu Lisesi Edebiyat öğretmenimiz. Kendisine tanımlanan canlı dersi anlatmak için köyünde bulunduğu yerde telefon çekmediğinden dolayı öğrencileri ile buluşmak için telefonun çekim alanındaki tepeye çıkarak ders anlatırken kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Rabbim mekanı cennet eylesin. Ey Rabbim biz hocamızdan razıydık sen de razı ol. Hocamızın ailesine ve sevenlerine başsağlığı dilerim” dedi.

banner482
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@