banner476

Genç öğretmen, Covid-19’dan hayatını kaybetti

Kartal Öğretmen Zekeriya Güçer İlkokulu öğretmenlerinden Özgür Yıldırım’ın hayatını kaybetmesi haberi, yakınlarını, öğrencilerni ve öğrenci velilerini sarstı. İBB Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından hazırlanan vefat bilgisinde, Özgür Yıldırım’ın Covid-19 nedeniyle öldüğü belirtildi.

Meb Personeli 29.03.2020, 22:24 03.04.2020, 16:31
Genç öğretmen, Covid-19’dan hayatını kaybetti

Kartal Öğretmen Zekeriya Güçer İlkokulu öğretmenlerinden Özgür Yıldırım’ın hayatını kaybetmesi haberi, yakınlarını, öğrencilerni ve öğrenci velilerini sarstı. İBB Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından hazırlanan vefat bilgisinde, Özgür Yıldırım’ın Covid-19 nedeniyle öldüğü belirtildi. Yıldırım’ın yakınlarından aldığımız bilgilere göre, bir süredir öksürük şikayeti olduğu belirtiliyor.

DÜZELTME  Öğretmen Özgür Yıldırım'ın koronavirüs Covid-19 testinin negatif çıktığına dair belge bugün sitemize gönderildi. Gönderilen belgeye göre öğretmen Özgür Yıldırım'ın koronavirüs testi negatif öğretmen Özgür Yıldırım koronadan dolayı değil kalp krizinden vefat etti. İşte sitemize gönderilen o belge:

Özgür Yıldırım, Kartal Öğretmen Zekeriya Güçer İlkokulu’nda sınıf öğretmeni olarak görev yapıyordu. İzmir Balçova Lisesi ve Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği mezunu olan Özgür Yıldırım, 45 yaşındaydı ve 1 çocuk babasıydı. Özgür Yıldırım’ın ölüm nedeni, İBB’nin vefat edenler sayfasında Covid-19 olarak belirtildi. Yıldırım’ın evinin de karantinaya alındığı bilgisi geldi. Özgür Yıldırım’ın cenazesi Beykoz’daki Yukarı Baklacı mezarlığına defnedildi.

Yorumlar (1)
murat 6 ay önce
kendisine çok üzüldüm.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@