banner476

GÖREVLENDİRMELER TAMAM- BAKAN ONAYLADI

GÖREVLENDİRMELER TAMAM- BAKAN ONAYLADI

Meb Personeli 09.08.2012, 03:13 09.08.2012, 03:13
GÖREVLENDİRMELER TAMAM- BAKAN ONAYLADI
 
 Dün Eğitici Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerinin görevlendirmesinin Bakan beyin önünde olduğunu '' Eğitimci Formatörlerin Gözü Kulağı Bakan'da '' başlıklı haberimizde  duyurmuş ve milyon dolarlık projenin yoksa çöpe mi gideceğini belirtmiştik. 

 Geçici görevlendirmelere son derece karşı çıkan bakan beyin bu görevlendirmeler için nasıl bir tavır alacağı ise merak konusu idi. İşte dün yaptıpğımız haberin ardından Milli Eğitim bakanı Ömer DİNÇER bindiği dakı kestiğinin heralde farkına varmış olacak ki bugün Eğitici Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerinin görevlendirmelerini kendi eliyle imzaladı.

 

Bakanlık kaynaklarından  aldığımız bilgilere göre Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer yaklaşık 540 Eğitici Bilişim Teknolojileri Öğretmeninin görevlendirmesini imzaladı ve YEĞİTEK’e gönderdi.

 

 

Fatih projesi ve MEB’in oluşturacağı diğer bilişim projeleri için bu görevlendirmeler hayati önem taşımaktadır.

 

AR-GE ve AB MERKEZİ çalışanı öğretmenler de görevlendirmelerinin devam etmesi için AB Bakanı Egemen BAĞIŞ'ın kendilerine sahip çıkmasını istiyorlar.
Yorumlar (2)
ali veli 8 yıl önce
hani görevlendirme yoktu.ne oldu.işine gelince varşişine gelmeyince yok.hani adalet.hani eşitlik.hani tarafsızlık.hani dürüstlük.
adalet mi kalkınmamı!! 8 yıl önce
şaka yapmayın.. oy attığım partiden çalıştığm meb den nefrt ediyorum. eşim ve çocuğumdan ayıran bunları allahım bildiği gibi yapsın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@