İl Dışı Yer Değiştirme Sonuçları Sonucu Oluşan Taban Puanlar

İl Dışı Yer Değiştirme Sonuçları Sonucu Oluşan Taban Puanlar

İl Dışı Yer Değiştirme Sonuçları Sonucu Oluşan Taban Puanları

 İl Dışı Yer Değiştirme Sonuçları Sonucu Oluşan Taban Puanları. İl dışı yer değiştirme sonuçları atama.meb.gov.te adresinden açıklandı. İl dışı yer değiştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından özler şimdi branş branş oluşacak taban puanlarına çevrildi. Hangi branşta ne kadar taban puana bağlı yer değiştirme meb tarafından duyurulduğu an sizlere paylaşacağız. İl dışı yer değiştirme başvurusu yapan öğretmenler şimdi sonuçlarını kontrol ediyor. 

İl dışı yer değiştirme sonuçları için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz

Atama sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı resmi web sitesi uzantısı olan, atama.meb.gov.tr adresinden açıklanacak ve öğretmenler TC kimlik numaraları ve şifreleri ile sonuçlarını öğrenebilecekler. Bakanlık birimlerinden İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü ayrıca sonuçlar açıklandığı anda duyuru yapacak. Öğretmenler atama sonuçları ile ilgili her türlü problemi kılavuzda belirtilen yönergeler doğrultusunda bakanlığa iletebilecek.

İl dışı atamaları sonrasında yer değişikliği talebi olumlu sonuçlanan öğretmenler halen bulunduğu okul/kurum ile ilişiğini 28 Haziran 2016 tarihinden itibaren kesebilecek. İlişiği kesen öğretmenler İl Milli Eğitim Müdürlüklerindeki işlemlerden sonra yeni atandığı ildeki okul/kurum'da göreve başlayabilecekler. Yapılacak iş ve işlemler, yolluk ödeneği ve benzeri konularda daha detaylı bilgiyi web sitemizde bulabileceksiniz. 2016 yılı Haziran dönemi il dışı tayinleri ile ilgili süreci takip edip siz değerli okuyucularımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Aşağıda yer alan yorum kısmından siz de yorum yazabilir, süreç ve atama sonuçları hakkında değerlendirme, istek, şikayet ve/veya sorunlarınızı yazabilir, soru sorabilirsiniz. 

MEBPERSONEL/ÖZELHABER

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
12 Yorum