banner476

İstanbul'da Okullar Yarın Tatil Mi? 31 Aralık 2015

İstanbul'da Okullar Yarın Tatil Mi? Öğrenciler ve Öğretmenler merakla yapılacak açıklamaya odaklanmış durumda. İstanbul’da Okullar Tatil mi (31 Aralık 2015) – Yarın tatil mi, Valilik Açıklama Yaptı, Son Dakika!

Meb Personeli 30.12.2015, 17:38
İstanbul'da Okullar Yarın Tatil Mi? 31 Aralık 2015

  İstanbul'da Okullar Yarın Tatil Mi? 31 Aralık 2015 Perşembe. Öğrenciler ve Öğretmenler merakla yapılacak açıklamaya odaklanmış durumda. İstanbul’da Okullar Tatil mi (31 Aralık 2015) – İstanbul'da okullar kar tatili sebebiyle 31 Aralık 2015. Okulların kar tatili olması haberini öğrenciler ve öğretmenler sabırsızlıkla bekliyor. 31 Aralık 2015 okullar İstanbul'da tatil mi? İstanbul'da yarın okullar tatil edilecek mi? Detayları anlık olarak takip edip siz değerli ziyaretçilerimize duyurcağız. İstanbul'u etkisi altına alana kar yağışı beraberin de okulları tatil edecek mi? Valilikten önceki gün yapılan açıklamalar şehrin kar yağışına hazır olduğunu gösteriyor.  İstanbul’da yarın okullar tatil mi, 31 Aralık 2015 Perşembe tatil olacak mı, okullar tatil mi, yarın okullar tatil olacak mı ayrıntılar en güncel bilgilerle haberimizde. İstanbul'da Okullar Yarın Tatil Mi? 31 Aralık 2015 Perşembe-  İstanbul'da okullar tatil edilecek mi?


İstanbul’da okullar tatil mi? merak ediliyor. 30 Aralık 2015 günü Meteoroloji’nin İstanbul İçin yapmış olduğu kar uyarısı sonrasında İstanbul’da okullar  tatil mi? sorusu gündeme geldi.  Meteoroloji’nin İstanbul hava durumu için alarm vermesi üzerine İstanbul valiliği açıklama yaptı. Bu açıklamaya göre, Yarın İstanbul’da kar bastıracak. Peki, 30 Aralık Çarşamba okullar tatil mi? Meteoroloji’nin İstanbul hava durumu için kırmızı alarm vermesiyle bütün birimler alarma geçti. 15 derece birden düşecek hava sıcaklığı sonrasında yüksek kesimlerde kar kalınlığının 35 cm bulması bekleniyor. yarin okullar tatil mi istanbul? Olumsuz hava şartları nedeniyle İstanbul kar tatili haberi için gözler valilik kararında bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama yok. Okulların tatil olması ile ilgili gelişmeleri haberimizden ve mebpersonel.com dan takip edebilirsiniz.

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (10)
Beyza 5 yıl önce
1 gün tatil etseniz kaç çocuğun sevabına gireceksiniz düşünü bi öyle karar verin
asya 5 yıl önce
Abi okulları tatil et sen hiç çocuk olmadınmı lütfen tatil. Et güzel valim
ömer 5 yıl önce
:p hala açıklama yapılmadı uffff ne zmn yapılcak yarın sınavda var karda yagacak oynasak nolur vali bey tatil edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ismail 5 yıl önce
Gençler şimdi tatil edilmeyecekte 11 doğru kuvvetli yagarsa ozaman düşünür vali
sen 5 yıl önce
1 gün ya ayıp ayıp sınava çalışacagız her sabah uyanıyoruz bari bu sabah uyumaya izin verin nolur valiiii
cem gökmen 5 yıl önce
az kar yağınca tatil ediyonuz çok yayınca tamtersi oluyor anlamadım vAllahi
mehmet karak 5 yıl önce
Tatil olmasin vali bey ne olur
Furkan 5 yıl önce
Ya ne olur tatil yapın
EDA 5 yıl önce
arkadaşar okullar tatil oleyyyyyyyyyy sınavdan kurtuldum teşekkürler vali amca :ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@