banner476

Lise öğrencisi, öğretmenini bıçakladı

Samsun'da bir lise öğrencisi tartıştığı öğretmenini bıçakladı. Karnından yaralanan öğretmen kaldırıldığı hastanede ameliyata alınırken, zanlı öğrenci kayıplara karıştı. İlkadım Ticaret ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi'nde...

Meb Personeli 05.11.2012, 19:40 05.11.2012, 19:40
Lise öğrencisi, öğretmenini bıçakladı

Samsun'da bir lise öğrencisi tartıştığı öğretmenini bıçakladı. Karnından yaralanan öğretmen kaldırıldığı hastanede ameliyata alınırken, zanlı öğrenci kayıplara karıştı.

İlkadım Ticaret ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi'nde meydana gelen olayda edebiyat öğretmeni 42 yaşındaki Mustafa Öztürk, ders dinleme konusunda tartıştığı öğrencisi 15 yaşındaki J.A.'yı müdür yardımcısının odasına götürmek istedi. Öğrencisinin sorununu müdür yardımcısına söylemesini isteyen öğretmen Öztürk, tartıştığı J.A., tarafından karnından bıçaklandı.

Diğer öğretmenlerin müdahale ettiği sırada öğrenci olay yerinden kaçarken, öğretmen Öztürk ise Gazi Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Buradaki ilk müdahalenin ardından öğretmen ameliyata alınırken meslektaşları ameliyathane önünde toplandı. Hastaneye gelen İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Okuyucu yetkililerden bilgi aldı. Öğretmen Mustafa Öztürk'ün sorunlu olan öğrenci ile konuşmak istediğini söyleyen Okuyucu, "Öğretmenimiz öğrencisini sorununu anlatması için müdür yardımcısı odasına götürmek istemiş. Öğrenci de bu sırada bıçakla öğretmene saldırmış. Öğretmenimizin şuanda ameliyattan çıkmasını bekliyoruz." dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@