banner476

Meslek lisesi öğrencileri elektrik santrallerini yerinde inceledi..

Çorum'un Laçin ilçesi Çamlıca Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Elektrik Bölümü öğrencileri, mesleki eğitim kapsamında Obruk Barajı ve Merzifon Rüzgar Enerji Santrali'ne gezi düzenleyerek incelemede bulundular. Yapılan geziye Müdür Yardımcısı...

Meb Personeli 08.11.2012, 16:20 08.11.2012, 16:20
Meslek lisesi öğrencileri elektrik santrallerini yerinde inceledi..

Çorum'un Laçin ilçesi Çamlıca Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Elektrik Bölümü öğrencileri, mesleki eğitim kapsamında Obruk Barajı ve Merzifon Rüzgar Enerji Santrali'ne gezi düzenleyerek incelemede bulundular.

Yapılan geziye Müdür Yardımcısı Cemal Işık ve elektrik öğretmeni Serdar Şahin ile birlikte elektrik bölümü öğrencileri katıldı. Geziye ev sahipliği yapan Boztepe Enerji Rüzgar Elektrik Santrali yetkilileri, öğrencilere ikramlarda bulunduktan sonra tesis hakkında bilgi verdi. Öğrenciler, daha sonra Obruk Barajı Hidroelektrik Santrali'nde yapılan enerji üretimiyle ilgili bilgilendirildi. Gezi hakkında bilgi veren Okul Müdürü Ahmet Gökhan Eriş, öğrencilerin hem mesleki gelişimine katkı sağlamak hem de sektörel gelişmeler hakkında bilgi edinmeleri amacıyla, sene içerisinde benzer gezilerin devam edeceğini belirtti.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@