MİLYONLARIN SESİ !!!

MİLYONLARIN SESİ !!!

KPSS'ye giren ve işini gücünü bırakıp dershanelere binlerce lira ödeyerek aylardır hazırlanan masum milyonlar adına okuyucumuzun mesajını sunuyoruz

Sayın YETKİLİ,

7 Temmuz 2012 KPSS Lisans sınavı sonrasında bazı haber ajanslarında ve internet üzerindeki paylaşım sitelerinde soruların sınavdan önce belirli kişilere servis edildiği ile ilgili haberler dolaşmaktadır.


Konuyla ilgili olarak medyada ve paylaşım sitelerinde yer alan; gerek fotoğraflar, gerekse yazılı belgeler konu ile ilgili şüphelerimizi arttırmaktadır.


Geçtiğimiz yıllarda yaşanmış olan benzeri olayların ispat edilmesi ve bu konuda uygulanan yaptırımlar , girmiş olduğumuz sınav sonucuna karşı güvenimizi azami derecede sarsmıştır.


Eğer ki konuşulan şeyler doğru ise; belirli grupların değil, bir kişinin bile bu işten sağlamış olduğu rant var ise; bu büyük bir skandaldır. Daha önceki yıllarda olduğu gibi yapılmak istenilen ülkedeki bloklaşmalar sonucu, adam kayırmacaların tekrar edilmek istenildiğinin açık göstergesidir. Bu yüzden bu sınav için işini bırakan, ailesini ihmal eden, psikolojik olarak yıpranan yüzbinlerce aday mağdur olabilir.


MAİLLERİMİZİN ULAŞTIĞI SAYIN MİLLETVEKİLLERİ BU OLAYLARIN ÜSTÜNE GİTMENİZİ,


MAİLLERİMİZN ULAŞTIĞI DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI BU OLAYI GÜNDEME TAŞIMANIZI BEKLİYORUZ. 


Saygılarımızla.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.