Müdür Yardımcığı Sınav Soruları Ve Kitapçığı 2016

Müdür Yardımcığı Sınav Soruları Ve Kitapçığı 2016

Müdür Yardımcığı Sınav Soruları Ve Kitapçığı 2016

Müdür Yardımcığı Sınav Soruları Ve Kitapçığı 2016MEB tarafından bugün yapılan müdür yardımcılığı sınavı sonrası müdür yardımcılığı soruları merakla bekleniyor. Müdür yardımcılığı sınavına giren  öğretmenler sınav sonrasında gerek yorumlarada gerekse sosyal medya hesaplarında müdür yardımcılığı sınav sorularını hakkında paylaşımlarda bulunuyor. Bu paylaşımlar sonrası oluşan müdür yardımcılığı sorularını tek bir dosya  halinde bu  haberimizde sizlere derlemeye çalışacağız. Sizlerde müdür yardımcılığı sınav sonrası aklınızda kalan müdür yardımcılığı soruları ve cevaplarınu buradan bizler ile paylaşmanız halinde müdür yardımcılığı sınav sorularının meb tarafından yayınlanmasına kadar geçen süreçte bu derleme işinde yardımcı olabilirsiniz.


Sizler tarafından şu ana kadar yapılan paylaşımlar sonucu elde edilen müdür yardımcılığı sınav sorularını aşağıdan bulabilirsiniz.


Müdür Yardımcılığı Sınav Soruları Ve Cevapları

1. Başbakan yardımcısı kaç tanedir?
2.Gayri muslimlerden alınan vergi?
3. belde belediyesinin ön inceleme iznini kim verir?
4. Vali kac gun maas kesim verir
5. En memnun il Isparta
 
Müdür Yardımcılığı Sınav Soruları İçin Tıklayınız  ( MEB Tarafından açıklandığı an aktif olacaktır.)
Müdür Yardımcılığı Facebook Sayfamıza Katılmak İçin Tıklayınız


Müdür yardımcılığı sınav sonuçları 18 Nisan 2016 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sitesinde yayınlanacaktır. Müdür yardımcılığı sınav sonuç belgeleri ekstradan posta yolu ile sınava giren öğretmenlere gönderilmeyecektir. Müdür yardımcılığı sınavına giren tüm öğretmenler için değerlendirme 100 puan üzerinden yapılacaktır. 70 puan ve üzerinde alan adaylar müdür yardımcılığı sınavında başarılı sayılacaktır .Müdür yardımcılığı sınavında puan hesaplamasında her bir soru bir puan değerinde olacaktır yanlış yapılan sorular  doğru cevapları etkilemeyecektir .


 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.