Nazilli’de öğretmenlere büyük sürpriz

Nazilli’de 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Demirciler Mahallesi’nde bulunan Demirciler İlk ve Ortaokulu’nun öğretmenlerine anlamlı sürpriz yapıldı. Öğretmenler odası yenilenerek modern görüntüsüne kavuşturuldu.

Meb Personeli 04.12.2019, 20:59
Nazilli’de öğretmenlere büyük sürpriz

Nazilli’ye bağlı Demirciler Mahallesi’nde bulunan Demirciler İlk ve Ortaokulu’nda 24 Kasım sıra dışı bir yöntemle kutlandı. Oldukça eski ve dar olan öğretmenler odası, daha büyük olan müdür odasıyla yer değiştirildi. Oda, 2 haftalık ara tatilde hayırsever vatandaşların katkılarıyla öğretmenlere haber vermeden tasarlandı. Öğretmenlerin rahat ve huzurlu bir dinlenme ile daha verimli olacakları bir ortam sağlandı. Hafta başında okula gelen eğitimciler, gördükleri manzara karşısında adeta şoka uğradı. Odanın yenilenmiş halini gören öğretmenler, şaşkınlığını gizleyemedi.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN TEŞEKKÜR
Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün resmi sosyal medya hesabı üzerinden yeni nesil öğretmenler odası ile ilgili yapılan açıklamada Türkiye’nin 2023 hedeflerine olan yolculuğunda değişimin, gelişimin ve yeniliğin aktörü öğretmenlerin, mutlu, mesut ve huzurlu olması adına yapılan bu çalışma için okul yönetimi ve hayırsever vatandaşlara teşekkür edildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@