banner476

Norm fazlası yöneticilere müjde

Eğitim Kurumu Yöneticilerinden Norm Kadro Fazlası Olanlara İlişkin Açıklama

Meb Personeli 01.07.2014, 17:40 01.07.2014, 23:14
Norm fazlası yöneticilere müjde
Mebpersonel.com olarak norm fazlası olan yöneticiler için anadolu eğitim sen sendikası genel başkanı Cansel Güven hanım ile iletişime geçmiştik,Hemen ardından Eğitim bir sen genel başkan yardımcısı Ramazan Çakırcı bey ile yaptığımız görüşmeler sonucunda yöneticilerin mağdur edilmemesi için konuşmuştuk.MEB Başta anadolu eğitim sen sendikasının yaptığı başvuru sonucunda ve EBS nin görüşmeleri ile norm fazlası olan yöneticilerin yaşadığı mağduriyetleri giderdi.

Anadolu Eğitim Sen sendikasının MEB'e Yöneticiler için yaptığı başvuru için tıklayınız... Eğitim Kurumu Yöneticilerinden Norm Kadro Fazlası Olanlara İlişkin Açıklama


Yorumlar (10)
neresi müjde 6 yıl önce
yasaya atıfta bulunuluyor yine de gereği yapılmıyor.bizim 4 yıl hakkımız var seneye sona erer deniyor.
aym 6 yıl önce
açıkça aym ye oynanıyor.yasaya göre 4 yıl hakkımız var,gelecek sene sonlandırılıyor,geriye kalan 3 yılla ilgili ne olacak,bu yasaya aykırı.
müdür başyardımcısı 6 yıl önce
daha yeni norm kadrosu oluyoruz,daha 4 yıl hakkımız vardı,o ne olacak?
sayın bakanım 6 yıl önce
yasaya uyun 4 yılımızı tamamlatın lütfen,bu zor değil bu durumda olan çok kişi de yok
basyardımcı 6 yıl önce
yasadan önce basyardıcı oldum.yeni norm kadro yöntmliği ile kadrom düşürüldü.yasaya göre 4yılımın tamamlanmasıma daha 3.5 yıl var.sayın bakanım lütfen kanuna uyun bizi magdur etmeyin.
FERHAT 6 yıl önce
müdürlükte 4 yilini dolduran ve geçen yil okulda normu olmayan ve bu yeni̇ norma göre norm veri̇len müdür yöneti̇ci̇ değerlendi̇rmeye gi̇rer mi̇? mem bu yazidan önce öğretmen olarak atanirsin di̇yordu
FERHAT 6 yıl önce
arkadaşlar aşağida beli̇rtti̇ği̇m durumda olan varmi i̇l mem olarak uygulama nasil cevap yazarsaniz sevi̇ni̇ri̇m
MÜDÜR BAŞYARDIMCISI 6 yıl önce
bu dünyanın öteki dünyası da var .sayın meb yetkilileri.şu mübarek ramazanda yaptığınız şu işkenceyi çinliler bile türklere yapmadı ayı ya yaıp.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@