Öğrencisine Cinsel İstismarda Bulunan Öğretmen Tutuklandı

Öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen öğretmen tutuklandı

Meb Personeli 02.12.2017, 16:49
Öğrencisine Cinsel İstismarda Bulunan Öğretmen Tutuklandı

Niğde'nin Bor ilçesinde bir lisede görev yapan öğretmen, öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.

İddiaya göre, 15 yaşındaki lise öğrencisi, ailesine, İngilizce öğretmeni Ş.G'nin (35) kendisine cinsel istismarda bulunduğunu söyledi.

Ailenin, durumu yetkililere bildirmesi üzerine öğretmen gözaltına alındı.

Öğretmen Ş.G, emniyetteki işlemlerin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün konuyla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

Yorumlar (2)
Öğretmen 3 yıl önce
Böyle bir mesleği kendi nefsi için berbat eden bu insanların en ağır cezaları alması gerekiyor. Bir öğretmen olarak utanç duydum.
Bir vatandas 3 yıl önce
Eskiden bu tür haberleri duymuyorduk ya da binde bir olurdu.Ne oldu birden bire her hafta öğretmen tacizleri haberleri yayılmaya başladı.Bu işin içinde bence bir iş vardır.Bir ogrencinin iddiasına guvenilmemelidir.En ufak bir iddiada hemen öğretmeni okulundan polis ya da jandarma tarafından göz altına alınıyor.yazık bunu ifade edecek kelime bulamıyorum.iddia varsa önce o iddia kanitlansin.Öğretmeni suçsuz yere öğrencilerin gözü önünde götürüyorlar.psikolojik olarak öğretmen ve öğrenciler nasıl etkilenir acaba? Bunun da bir usulü olmalı değil mi? Bu alaylarin artmasının nedenlerini uzmanlardan rapor halinde cumhurbaşkanımıza sunmalarini rica ediyorum. Yoksa bu olaylarin ardı sırası kesilmez. Ayrıca internette ne kadar müstehcen film ve video varsa incelenmeli ve bunların yasaklanması için acil önlemler alınmalıdır. Çünkü internet yayginlastikca toplumumuzda taciz olayları had safhada artmıştır.Devletimiz önlem almalıdır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@