Öğretmenlere 5 Bin TL Faizsiz Kredi İmkanı

İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN) tarafından İlksan üyesi öğretmenlere özel sıfır faizli 12 ay vadeli 5000 TL kredi müjdesi açıklandı.

Meb Personeli 14.05.2020, 22:18 14.05.2020, 22:31
Öğretmenlere 5 Bin TL Faizsiz Kredi İmkanı

İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN) ve ING Bank ortak çalışması ile yürütülen proje kapsamında; ING Turuncu EKSTRA’lı olan İLKSAN üyesi tüm ilkokul öğretmenleri ve eğitim çalışanları, Turuncu Ekstra programının sunduğu tüm avantajlardan 12 ay boyunca 750 TL harcama koşulu olmadan yararlanabilmektedir.

İLKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer YILMAZ tarafından konuya ilişkin olarak yapılan açıklamaya göre; Turuncu Ekstra ile İLKSAN Üyeleri, Turuncu TL Hesaplarına Ayrıcalıklı faiz kazanabilmekte, Türkiye’deki tüm Banka ATM'lerden ücretsiz para çekip yatırabilmekte, Dijital kanallarda para transferlerini ücretsiz yapabilmekte, Kredi ödemelerinde nakit iade avantajından yararlanabilmektedirler. Harcama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemiyle, İLKSAN Üyelerine Özel, %0 faizli, masrafsız, 12 ay vadeli 5.000 TL'ye varan kredi fırsatından da İLKSAN Kimliği ile birlikte yararlanabilmektedirler.

İLKSAN Üyeleri; İLKSAN Kimliğine www.ilksan.gov.tr web sitesinden üye girişi yaparak ya da İLKSAN Mobil Uygulamasını indirerek temin edebilmektedirler.

Turuncu Ekstra programı'na daha önce katılan İLKSAN Üyeleri, ING Mobil'den mesleğini teyit ederek, İLKSAN üyesi tüm ilkokul öğretmenleri ve eğitim çalışanlarına özel harcama koşulsuz Turuncu Ekstra avantajlarından 12 ay boyunca faydalanabilmektedirler.

%0 faizli kredi kampanyası 5000 kişi ile sınırlı ve sadece 12 ayda 5000 TL’ye kadar geçerli olup, diğer tutar ve vadelerde faiz oranı değişiklik göstermektedir. Diğer tutar ve vadelerde kredi tahsis ücreti ve sigorta bulunmaktadır. ING, kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

İLKSAN Üyeleri Mesleklerini teyit etmek için,

ING Mobil’e giriş yaparak, Turuncu Ekstra menüsünden e-Devlet Kapısı'na giriş yapıp,

Ekrandaki doğrulama kodunu girip,

Belgeye ulaşmak için ana sayfada bulunan arama motoruna SGK tescil ve hizmet dökümü yazarak karşılarına gelen seçeneğe tıklayıp,

Barkodlu belge oluştur butonuna tıklayıp, e-posta gönder seçeneğine basıp,

Karşılarına çıkacak e-mail adres kutusuna meslek@ing.com.tr yazarak gönderebilirler.

Bilgiler ING Bank’a ulaştıktan sonra meslek teyidi sağlanmakta olup; İLKSAN Üyelerinin Turuncu Ekstra programı'na katıldıklarına dair SMS ile bilgilendirme gerçekleştirilmektedir.

Konuya ilişkin her türlü bilgi ve yardım 0850 222 06 00, 0507 752 73 69, 0555 572 16 10, 0312 319 48 40 iletişim numaralarından talep edilebilmektedir.

şube müdürlüğü rotasyon

Yorumlar (3)
Memo 3 ay önce
Saçma sapan bir uygulama kendi üyelerinden para alıyorsun o zaman sen faizsiz 5000 tl ikraz ver
Vay be 3 ay önce
Aman ne hizmet ne hizmet, aldatmaca, sömürü,inegeye! müşteri kazandırma.Madem samımızın FAİZSİZ İKRAZ ver.
Seher 3 ay önce
14 mayısta başvurdum, sistemsel arıza dendi, hala ses yok , olmazsa usenmicem gidip hesabımı kapatacağım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@