Öğretmenlere tehditkar nitelikte resmi yazı.Görev mahallinden ayrılmayın.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Öğretmenlere tehditkar nitelikte resmi yazı.Görev mahallinden ayrılmayın.

Meb Personeli 12.05.2020, 21:02 12.05.2020, 21:06
Öğretmenlere tehditkar nitelikte resmi yazı.Görev mahallinden ayrılmayın.

İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen imzasıyla okullara gönderilen yazıda İzmit Kaymakamlığı tarafından yapılan görevlendirmelerde sorunlar yaşandığı belirtilerek, “Kaymakamlık Makamı tarafından yapılan görevlendirmelere il dışında olma veya idari izin hükümleri dışında mazeret beyan ederek katılmayanlar hakkında gerekli idari işlemlerin yapılacağının bilinmesi ve yazımızın tüm öğretmenlere tebliğ edilerek görev mahallinden ayrılmamaları, ihtiyaç halinde çağrıldıklarında mutlaka verilen görevi yapmak üzere görev yerlerinde olmalarının hatırlatılmasını tekiden rica ederim” denildi.

İŞTE O YAZI

Yorumlar (15)
Melih 2 ay önce
Böyle bir uygulamaya yorum bile yazılmaz...Değmez..
ömer 2 ay önce
müdür doğru olanı yapmış yasaya aykırı bir talep yok. görev yerinden ayrılmak idari izinde iken suçtur. memurluktan atılmaya kadar gider.
Öğretmen 2 ay önce
Öğrtmene ancak eğitim-öğretim ile ilgili görev verebilirsiniz. Ne yapmakla tehdit edilebilir ki.
izmitli öğretmen 2 ay önce
ilçe müdürü işini yapmış. burada yorum yapanlar gelen genelgeyi ve bakanlık yazısını bilmeden yorum yapmış. görev mahalli terk edilmeyecek, kendilerine verilen görevleri yapacak( uzaktan eğitim zaten görev) çağrıldığında gelecek deniliyor. genelge ve bakanlık yazısında... ilçe müdürü Akmanşen'i tebrik etmek lazım.
Öğretmen 2 ay önce
Bu aralar kaymakamların çoğu öğretmene takmış. Sanki öğretmenler tek idari izinli kaymakamlar yiyorsa idari izinli olan savcı hakimleri de görevlendirin de ne kadar adil olduğunuzu anlarız.
Hasan 2 ay önce
İzmit kaymakamlık ve ilçe mem bünyesinde çok çok ilginç görevlendirme ve kısıtlamamar yapıyor ancak ne bir tepki ne de bir uyarı alıyor
1234 2 ay önce
Zabıtalar ne güne duruyor öğretmenin işi değil bu
hakan 2 ay önce
Arkadaşlar ek dersinizi ödüyoruz diye,satın aldıklarını zannediyorlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@