Sayın Bakanım kendi adıma konuşuyorum SENİ HİÇ Mİ HİÇ SEVMİYORUM.

Sayın Bakanım kendi adıma konuşuyorum SENİ HİÇ Mİ HİÇ SEVMİYORUM.

Sayın bakanım kendi adıma konuşuyorum SENİ HİÇ Mİ HİÇ SEVMİYORUM. Adı bizde saklı bir ziyaretçimizin bize göndermiş olduğu e-mail.

 Ömer Dinçer İSTİFA ETMELİDİR.

Sayın Ömer DİNÇERi memnuniyet ankati düzenlemeye davet ediyorum.Bakalım Öğretmenler Ömer Dinçeri ne kadar beğeniyor.Durmadan öğretmenleri çok seviyorum diyor.Atamamız 26 Ağustos 2011 de oldu 11 Bin gibi çok küçük bir atama yaptılar üstelik en erken 5 EYLÜLde başlamak zorunda kaldık.Şimdi Bir yıl dolmadan kimse özür grubuna başvuramasın diye beş günün hesabını yapıyor.Yüksek Lisans yapıyordum hayal oldu artık benim için hala üniversite öğrencisiyim gidip gelemiyom.Hocamdan fırça yedim, dedim Bakanımız Ömer Dinçer Öğrenim özrünü kaldırdı artık beni zor bulursunuz hocam.Üstelik şubatta atama yapmayacağım dedi yüsek puanlarla en ücra yerlere atandık KPSS sınavını ne diye yapıyorsun şimdi keşke 1-2 soru yapmayaydım diyorum şubatta iyi bir yere atanırdım. İki kuruşun hesabını yapıyorsun Eş durumu atamalarında bankacı eşlerini hariç tutuyorsun, Üstelik YÖNETMELİKTE OLAN ÖĞRENİM ÖZRÜ, SAĞLIK ÖZRÜNÜ YAPMIYORSUN. Hasta kişinin bedduasını alıyosun. Senin yasalara bile saygın yok Sayın Baknım. Tamam bildiğimi yaparım diyosun karalıyım diyosun kendini ispatlamaya çalışıyosun. Kabul ediyoruz.Ama senin bu yaptıklarını unuturmu öğretmenler.

Haydi Ankete Gel Sayın Ömer Dinçer İNSAFA GEL DEMİYORUM ARTIK.GÜNLERDİR.ÇIKACAK YÖNETMELİĞİ BEKLEYEN BİR ÇOK ARKADAŞ VAR.Sen net bir açıklamayı bile bize çok görüyosun, kaçamak açıklamalar yapıyosun sürekli.S
ayın bakanım kendi adıma konuşuyorum SENİ HİÇ Mİ HİÇ SEVMİYORUM. Artık ne yapsan da seni affetmem

Mebpersonel.com Özel Haber

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
21 Yorum