banner476

Suçu Sabit Olan İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Alınmalıdır

Adana Milletvekili İsmail KONCUK TBMM'de Kürsüden bugün yaptığı konuşmada "'Hem Kel Hem Fodul! Suçu Sabit Olan İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Alınmalıdır. Bu İl Müdürü Milli Eğitim Bakanlığına Yakışmamaktadır" diyerek Milli Eğitim Bakanına Meclis Kürsüsünden çağrıda bulundu.

Meb Personeli 15.12.2019, 21:13
Suçu Sabit Olan İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Alınmalıdır

Adana Milletvekili İsmail KONCUK TBMM'de  Milli Eğitim Bakanlığı Bütçe görüşemelerinde söz aldı. Kürsüden bugün yaptığı konuşmada "Hem Kel Hem Fodul Adam! Suçum yok diyor. Suçu sabit olan İzmir İl Milli Eğitim Müdürü görevden alınmalıdır. Bu İl Müdürü Milli Eğitim Bakanlığına yakışmamaktadır" diyerek Milli Eğitim Bakanına Meclis kürsüsünden görevden alma çağrısında bulundu.

KONCUK:"Suçu sabit olan İzmir İl Milli Eğitim Müdürü görevden alınmalıdır. Bakanlık müfettişlerinin tespit ettiği suçun karşılığı cezalar uygulanmalıdır. Böyle hatalar yapıldığı sürece, MEB, asla güven duyulan bir bakanlık olamaz." dedi.

İzmir Valisine de tepki gösteren KONCUK; " Ben bunu burada söylemeyecektim. Hem Kel Hem Fodul Adam suçum yok diyor. İzmir Valisini de kınıyorum. Sanki İzmir İl Müdürünün Avukatı gibi konuşmuş. Senin bu dosyadan haberin mi yok. Bu İl Müdürünü savunurken yüzün de mi kızarmıyor." diyerek sert tepki gösterdi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@