banner476

Tunceli Valiliğinden Necmettin Yılmaz Açıklaması

Tunceli Valiliği: - "Devam eden çalışmalarda şu ana kadar öğretmenimizin şehit edildiğine dair herhangi bir bilgi, bulgu ve emareye rastlanmamış olup, kayıp olan öğretmenimizin bulunması için bölgede güvenlik güçlerimizce çalışmalar aralıksız devam etmektedir"

Meb Personeli 22.06.2017, 18:32
Tunceli Valiliğinden Necmettin Yılmaz Açıklaması

Tunceli Valiliği, 16 Haziran'da Tunceli-Pülümür karayolunda terör örgütü tarafından yolu kesilerek aracı yakılan öğretmenin şehit edildiğine dair herhangi bir bulguya rastlanmadığını bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamada,16 Haziran'da Tunceli-Pülümür karayolunun 46. kilometresinde bir aracın yandığı bilgisi üzerine bölgeye itfaiye ekipleri ve güvenlik güçlerinin intikal ettirildiği hatırlatıldı.

Yapılan ön incelemede aracın tamamen yandığı yerde araç sürücüsünün kayıp olduğunun tespit edildiği anımsatılan açıklamada, "Olayla ilgi yapılan araştırmalar sonucunda aracın Şanlıurfa Siverek ilçesinde öğretmenlik yapan bir kişiye ait olduğu tespit edildi. Olayın akabinde başlatılan çalışmalarda şu ana kadar öğretmenimizin şehit edildiğine dair her hangi bir bilgi, bulgu ve emareye rastlanmamış olup, kayıp olan öğretmenimizin bulunması için bölgede güvenlik güçlerimizce çalışmalar aralıksız devam etmektedir. Gelişmelerden kamuoyuna ayrıca bilgi verilecektir." ifadelerine yer verildi.

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@