banner476

2015 PYBS Soruları ve Cevap Anahtarı MEB

2015 PYBS Soruları ve Cevap Anahtarı

MEB 14.06.2015, 10:06 13.06.2015, 17:28
2015 PYBS Soruları ve Cevap Anahtarı MEB
  2015 PYBS Soruları ve Cevap Anahtarı 5. 6. 7. 9. 10. 11. Sınıflar Tıkla  2015 PYBS Soruları ve Cevap Anahtarı 5. 6. 7. 9. 10. 11. Sınıflar Burs kazanmak için ya da yatılı okuyabilmek için bugün öğrenciler PYBS’de ter döktü. Saat 14:00′da başlatılan PYBS sınavı 16:00′de sona erdi. Maddi durumu kötü olan, korunmaya muhtaç ya da öğretmen çocuğu vb. kontenjanlardan PYBS’ye katılan öğrencileri sabırsızlıkla PYBS Soruları ve cevap anahtarının yayınlanmasını bekliyorlar.  Bu sayfadan bütün sınıfların PYBS sorularına ulaşabilirsiniz.

Bugün 5., 6., 7., 9., 10. ve 11. sınıflar için gerçekleştirilen bursluluk sınavı soruları ve cevap anahtarı MEB tarafından yayınlandı. 8. sınıf ve 12. sınıf öğrencileri haricinde bütün ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik PYBS yapıldı. Ortaokul düzeyinden 5., 6. ve 7. sınıflar için PYBS sınavı yapıldı. Ortaöğretim (Lise) düzeyinden ise 9. 10. ve 11. sınıflar için PYBS gerçekleştirildi.  

ybs sınav soruları ve cevapları için tüm sınıflar için aşağıdaki yorumlar bölümünü kullanarak aklınızda kalan sınav pybs soruları ve cevaplarıpaylaşabilirsiniz. Böylece bu sayfada 13 haziran pybs sınav soruları siz değerli okuyucularımızın paylaştığınız sorular aşağıda derlenerek siz değerli okuyucularımıza aktarılacaktır. Şimdiden herkese başarılar dşlerken 13 haziran pybs sınav soruları için tüm gelişmleri takip etmek için mebpersonel.com sayfasından ayrılmayınız

 PYBS Sınav sonuçları 21 Temmuz 2015 tarihinde 'www.meb.gov.tr' adresinden açıklanacak. Daha fazla bilgi almak isteyen öğrenciler, PYBS ile ilgili tüm bilgilere 'oges.meb.gov.tr' adresinde yayımlanan kılavuzdan ulaşabilecek.

Ayrıca 22 haziran pybs sınav soruları ve cevapları meb tarafından yayınlanır yayınlanmaz eş zamanlı olarak açıklanacak ve aşağıdaki linkimiz aktif hale gelecektir. Böylece pybs sınav soruları ve cevapları için meb açıkladığı zaman aşağıdaki linkimiz aktif hale gelerek kırmızı renkte olacaktır. Şimdiden tüm okuyucularımıza başarılar diliyoruz.

-MEB 22 Haziran Pybs Sınav Soruları ve Cevapları (Pasif MEB Tarafından Açıklanması Bekleniyor)

Ayrıca siz değerli okuyucularımızda pybs sınav soru ve cevapları paylaşımlarınız bu sayfada eklenecektir. Aklınızda kalan sınav soru ve cavaplarını aktaramayı unutmayınız. Herkese başarılar.


Yorumlar (90)
ahmet gürkan 5 yıl önce
yetimler neden diğer çocuk statüsünden böyle adaletsizlik olur mu öğretmen çocuklarına bak çok yanlış uygulama
jssss 5 yıl önce
tabı haksızlık yanlış
Hadi ya !!! 5 yıl önce
bizlere 100 soruyu 2 saatte cevaplatan milli eğitim bakanlığı , 100 soruyu 1 günde cevaplayamıyor!!! bu nasıl iş!!!!????
Ahmet Emre demir 5 yıl önce
Nolur gönderin ya ailem ve ben hop oturup hop kalıyoruz kazanırsa ödül var ne olur açıklayın
gsdgg 5 yıl önce
Matzordu
kübra 5 yıl önce
ya iyiydi ama tam da değildi gibi yine de kazanırmışım gibi geliyor acele edin lütfen kazanırsam ödül var ne zaman açıklanacak beklemek zor..
M.EMİR KAYTAN 5 yıl önce
21 temmuzda açıklanacak
zeynep 5 yıl önce
Off hadi artık aciklayin
Sabah Akşam bu sitedeyim ama sonuc"yokkkk"
Irmak 5 yıl önce
aynen gece gündüz bekliyorum yayınlanmasını...
halil 5 yıl önce
Sıkıldımm beklemekten benim suan icin full cokk heycanliyimm....
Sanane 5 yıl önce
Puan Hesaplama sitelerinde yanlışlar doğruları götürüyor mu ?
mert 5 yıl önce
evet
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@