AK Parti Kadın Kolları Başkanı YÖGEP Kapsamında Okul Yöneticilerine Seminer Verecek.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı YÖGEP Kapsamında Okul Yöneticilerine Seminer Verecek.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı YÖGEP Kapsamında Okul Yöneticilerine Seminer Verecek.

Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlarda görev yapan yöneticilerin bilgi ve becerilerini artırmak amacıyla "Eğitim Yönetici ve Geliştirme Programı (YÖGEP)" uygulamaya konulmuştur.

Bu kapsamda 05.05.2022 Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu imzalı olur yazısında Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne görev yapan okul/kurum müdürlerine yönelik 09.05.2022-03.06.2022 tarihleri arasında 2022 Yılı Mahalli Hizmet içi Eğitim Planı kapsamında "Yönetici Geliştirme Semineri 2-3 ve 4"ün düzenlenmesi planlanmıştır.

Olur ekinde bulunan faaliyet raporunda 23-05-2022 -27-05-2022 tarihleri arasında yapılacak olan Yönetici Geliştirme Programı Semineri 3 Kapsamında Eğitim Görevlisi olarak Ak Parti Tuzla İlçesi Kadın Kolları Başkanı Tuğba Arslanoğlu Karakaya Kadın kolları başkanı ünvanı ile eğitim görevlisi olarak Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne görev yapan okul/kurum müdürlerine seminer vereceği görülüyor.

adsiz.png

MEB'in Eğitim Yönetici ve Geliştirme Programı kapsamında siyasetle birebir ilgili bir ismi seminer programında yönetici olarak görevlendirmesi ne kadar doğru tartışılacak bir konu bu tür çalışmalarda hangi siyasi parti olursa olsun yöneticilerinin eğitim görevlisi olarak görevlendirmesi doğru değildir.

Mebpersonel.com olarak Bu konuda takdiri Milli Eğitim Bakanlığı yetkililerine bırakıyoruz.

İşte o olur

dasdas.png

tugba.png

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

7 Yorum