banner476

Ankara İl İçi Atama Yer Değiştirme Sonuçları 2015

2015 Ankara İl içi yer değiştirme atama sonuçları

MEB 30.05.2015, 15:31 30.05.2015, 15:38
Ankara İl İçi  Atama Yer Değiştirme Sonuçları 2015

  2015 İl içi yer değiştirme sonuçları açıklanmaya başlandı. İl içi yer değiştirme sonuçlarını açıklayan il milli eğitim müdürlükleri anlık olarak  mebpersonel.com sayfamızda takip edebileceksniz. Ankara il milli eğitim müdürlüğü internet sayfasında'da 2015 il içi  yer değiştirme sonuçları listesinin açıklanması bekleniyor.

Ankara il içi yer değiştirme sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte diğer illermizide il içi yer değiştirme sonuçlarını açıklamaya başladı aşağıda ki haberimizde ise Türki'ye geneli il içi yer değiştirme sonuçlarını açıklayan il milli eğitim müdürlükleri  ev il içi atama sonuçları sayfasında ki il içi yer değiştirme listelerine ulaşarak il içi atama sonuçlarına bakabileceksiniz.

İl içi yer değiştirme başvurları 20-26 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapıldı. Sonuçların açıklamayısla birlite il içi yer değiştirme sonuçlarına göre ilişik kesme işlemleri 15 Haziran 2015 Pazartes günü başlayacak. 

-Ankara  MEM İl İçi Yer Değiştirme Sonuçları TIKLAYINIZ ( sonuçlar açıklandığı an aktif olacaktır)

-81 il Güncel İl İçi Atama Sonuçları İçin Tıklayınız


Şimdiden tüm okuyucularımıza il içi yer değiştirme sonuçlarının hayırlı uğurlu olması dileğimizle. Bir il içi yer değiştirme dönemini daha geride bırakırken mebpersonel.com ekibi olarak yine siz değerli okuyuculaırmızın yanında olduk. Böylece bir atama ve yer değiştirme döneminde daha en çok tercih edilen site olmanın verdiği gururla teşekkürlerimizi sunarken umarız il içi yer değiştirme sonuçları gönlünüzce gerçekleşir. 

Yorumlar (23)
Hayat 5 yıl önce
Hak yenirse usulüne uydurulup, biline ki helal etmiyorum. Neler yaşadım ücralarda,uzaklarda bi Allah bilir bi de ben.
Ankara 5 yıl önce
site takip edilsin diye sallıyorlar. liste falan yok ankarada
deha 5 yıl önce
ankara mem neden açıklama yapmıyor
ank 5 yıl önce
Sıra listesi falan yok Ankara için)
ankara 5 yıl önce
ne sıra listesi ne bişey var bide açıklandı yazıyorlar
açıklan artık 5 yıl önce
Sıralama listesi nedir ve açıklandıyasa neden göremiyorum
5 yıl önce
dalga mı geçiyorsunuz milleti boşuna ekranlara kitliyorsunuz ayıp yok kımızı aktif miş mavi hazırlanıyormuş tıklanma rekoru kırmak için insanların zamanını çalmayın lütfen
ayşe 5 yıl önce
Ankarada ne dolaplar dönüyor acaba??
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@