banner476

Avcı: ''Toplantıda genel olarak sorunlarımızı irdeledik''

Milli Eğitim Bakanı Avcı: "Çok güzel bir toplantı oldu, çok güzel görüşmeler yapıldı. 15 ilin milli eğitim müdürleri, müdür yardımcıları, maarif müfettişleriyle çok değerli bir toplantı gerçekleştirdik"

MEB 31.12.2015, 18:30
Avcı: ''Toplantıda genel olarak sorunlarımızı irdeledik''
 Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Van'da 15 ilin milli eğitim müdürleri, müdür yardımcıları, maarif müfettişleriyle çok değerli bir toplantı gerçekleştirdiklerini söyledi.
Van'da düzenlenen "Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Eğitim Çalıştayı" tamamlandı.

Bakanlık müsteşarı ve bazı genel müdürlerin de iştirak ettiği toplantının sonunda gazetecilere değerlendirme yapan Bakan Avcı, "Çok güzel bir toplantı oldu, çok güzel görüşmeler yapıldı. 15 ilin milli eğitim müdürleri, müdür yardımcıları, maarif müfettişleriyle çok değerli bir toplantı gerçekleştirdik. Hem genel olarak sorunlarımızı irdeledik, hem de özelde il il durumumuzu gözden geçirdik. Farklı farklı konularda en son durumumuzu gözden geçirdik. Çok güzel ve verimli bir toplantı oldu" diye konuştu.

Toplantının ardından uçakla kentten ayrılması beklenen Nabi Avcı, yoğun kar yağışı sonucu seferlerin iptal edilmesi nedeniyle karayoluyla Diyarbakır'a hareket etti.

Avcı'nın Diyarbakır'dan havayoluyla İstanbul'a gideceği öğrenildi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@