banner476

Bakan Avcı, MEB Personeli İle Öğle Yemeğinde Buluştu

Bakan Avcı, MEB Personeli İle Öğle Yemeğinde Buluştu

MEB 25.06.2014, 17:25 25.06.2014, 18:29
Bakan Avcı, MEB Personeli İle Öğle Yemeğinde Buluştu
Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan Öğretmen atama yer değiştirme daire başkanlığı personeli ile yapılan öğle yemeğine Milli Eğitim Bakanı  Sayın Nabi Avcı ,çalışma ekibi ve Sayın Müsteşar Yusuf Tekin'in katılımıylarıya gerçekleşti.

Öğretmen atama yer değiştirmelerin yapıldığı bu yoğun gündemde Bakan Avcı ile öğle yemeğinde buluşan personele hiç bir dönemde bu tür bir organizasyonda Bakan düzeyinde katılım olmadığını bu yüzden Bakan Avcı'nın ve çalışma ekibinin ,Sayın Müsteşarın  katılımlarının kendilerine büyük moral olduğunu dile getirdiler .

GenelMüdür
GenelMüdür

GenelMüdür

GenelMüdür

GenelMüdür

GenelMüdür

GenelMüdür

GenelMüdür

Yorumlar (8)
atama 6 yıl önce
atama yer değiştirme, yemek yiyeceğine bizim tayin sonuçlarını açıklasa ya!!! bizde ne iştah var ne yemek yiyecek hal!!! bekle allah bekle!!!
sefil öğretmen 6 yıl önce
boğazınızda kalsın inşallah dert olsun içinize! biz burda 2 gündür pc başında sonuç açıklanmasını bekliyoruz. adamlar orda kokteyl havasında. bu mu sizin dininiz imanınız bu mu vicdanınız ahlakınız. birde demişler ki yer değiştirmelerin yapıldığı bu yoğun günlerde ziyaretleri çok makbule geçti... ulen elinizle mi yapıyorsunuz da bir de lafını ediyorsunuz. yazıklar olsun. işte bunların zihniyeti bu ey vatandaş gör artık gör !
6 yıl önce
karınları doymuştur artık; açıklarlar
Mustafa 6 yıl önce
@atama sırf senin yazdığını yazmak için girdim habere...
ekber 6 yıl önce
fotoya bak, hepsi irbirinden pervane. maasallah
afiyetle hakkımızı yiyin 6 yıl önce
iş güvencesi ne oldu sayın bakan ? iş yemeği , iftar yemeği derken bizim güvencemizi yemeyin de !!!
İrfan 6 yıl önce
öğretmen arkadaşlarımız ne yazdıklarını okuyorlar mı yakışmıyor. sayın bakanımız ve müsteşar bey personel arkadaşlarımızla bir araya gelmişler yemek yiyiyorlar. ne güzel diyeceklerine
göz boyamalar!!! 6 yıl önce
aslan yürekli ali der: bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum...bunlar da öğretmenler bizim 40 yıl kölemiz olsun...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@