banner476

Bakan Yardımcısı Reha DENEMEÇ, Koronovirüs İle İlgili Neden Önlem Almıyor ?

Milli Eğitim Bakanlığında tüm parayı yöneten , paranın tek hakimi Bakan Yardımcısı Reha DENEMEÇ , Koronovirüs ile ilgili Bakanlık merkez teşkilatında tek önlem almadı

MEB 18.03.2020, 10:09
Bakan Yardımcısı Reha DENEMEÇ, Koronovirüs İle İlgili Neden Önlem Almıyor ?

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez teşkilatında çalışanlar risk altında .

Bakan Ziya Selçuk’un bulunduğu katta görev yapan kapıdaki güvenlik personellerinin bile maskesi yok.

Temizlik personeli ve ara elamanların maske ve eldivenleri , hijyen malzemesi bile bulunmuyor .

Bakanlık Merkez teşkilatında görev yapan şoför, güvenlik görevlisi , temizlik personeli ve çalışanların hiçbirine maske , eldiven , hijyen malzemesi verilmedi .

Bunun yanında yine Bakanlık merkez teşkilatında görev yapan memur ve yöneticiler de risk altında .

Çünkü hiçbirisinin odası dezenfekte edilmedi . Odalarına dezenfekte malzemesi konulmadı .

Milli Eğitim Bakanlığında bu malzemelerin temini ve dağıtılması , güvenlik önlemlerinin alınması Destek Hizmetleri Genel müdürünün görevi , bu birimin bağlı olduğu Bakan Yardımcısı ise Reha DENEMEÇ 

Reha DENEMEÇ , Milli Eğitim Bakanlığında öğretmen ve eğitim kökenli kişilerden hoşlanmıyor , eğitimcileri görevden alıp yerine dışardan mühendisleri ve arkadaşlarını getirdiği için içerde tartışma konusu .

Eğitimcilere değer vermeyen Bakan yardımcısından , onların sağlığını düşünmesi beklenemez !

En azından eğitimci olan Bakan Ziya SELÇUK’un Milli Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatını dezenfekte ettirmesi , çalışan personelin ihtiyaçlarını karşılaması ve değer vermesi bekleniyor .

Milli Eğitim Bakanlığında , Bakanlığı merkez teşkilatında görev yapanlar risk altında , Reha DENEMEÇ’in umrunda bile değil .

Sadece Pictes’te görev yapanlara yakın davranan DENEMEÇ’in , tüm merkez teşkilatının Bakan Yardımcısı olduğunu ona birinin hatırlatması gerekir .

Bu kişi de şüphesiz Bakan Ziya Selçuk’tur

ajanskamu.net

Yorumlar (1)
MEHMET 7 ay önce
Ya Allah aşkına Destek Hizmetleri teknik konu daha çok..her yere öğretmen atanacak diye bir kaide mi var!!?Öğretmen adayları öğretmenlik okurken Bakanlığı ya taşraya müdür olcam diye okumuyor derslere girecem diye okuyor.Şube Müdürleri bile taşra okururken Şefler ve diğer arkadaşlar işi yapan..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@