banner476

Bakan Ziya Selçuk'tan eba uzaktan eğitim açıklaması

Bakan Ziya Selçuk'tan eba uzaktan eğitim açıklaması

MEB 14.03.2020, 09:45 14.03.2020, 09:53
Bakan Ziya Selçuk'tan  eba uzaktan eğitim açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ''Uzaktan eğitimle ilgili olarak tüm süreci hafta içi size simülasyonlar ile anlatacağız. Derslerin nasıl izleyeceğini, hangi kanallardan yayın alabileceğinizi, EBA’nın kullanımını örnek videolarla aktaracağız.'' dedi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Öğrencilerimiz bugünden itibaren evdeler. Bir sonraki hafta uzaktan eğitim başlıyor. Ailelerimizin bizimle işbirliği içinde olmaları çok önemli. Biz gerekli altyapıyı ulusal ölçekte sağladık; velilerimizin de katılımıyla eğitimi zenginleştireceğiz. Uzaktan eğitimle ilgili olarak tüm süreci hafta içi size simülasyonlar ile anlatacağız. Dersleri nasıl izleyeceğinizi, hangi kanallardan yayın alabileceğinizi, EBA'nın kullanımını örnek videolarla aktaracağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
ali 4 ay önce
haziran ayı çok sıcak olmuyor neden bu ara ordan telafi edilmiyor çocuklar çok geride kalacak heryerde tv mi her yerde internetmi var herşeyi şehir merkezlerine göre düşünmeyelim tek odalı evler var tv olmayan evler var mantıklı olan haziran ayında okuların uzatılması
Seyit 4 ay önce
Merhaba

Gelişmelerden Haberdar Olun

@