banner476

Bakırköy İlce Milli Eğitim Müdürlüğüne Atama

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne kısa bir aradan sonra yeniden atanan Emrullah Aydın görevine başlarken, onu sevdikleri ve dostları yalnız bırakmadı.

MEB 04.01.2016, 19:10
Bakırköy İlce Milli Eğitim Müdürlüğüne Atama

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emrullah Aydıni görevine bir toplantı ile başladı. Bu toplantıya, İstanbul Avrupa Yakası İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü, Eğitim-Bir-Sen 1 Nolu, 5 Nolu ve 6 Nolu Şube Başkanları, ilçe başkanları ve yönetimleri, çok sayıda okul müdürü katıldı.

Emrullah Aydın yanında olan ve toplantıya katılım sağlayan herkese teşekkür ederken konuşmasına şu cümleleri ekledi.

‘’Tabii ki hizmet için yeniden göreve başlamış olmanın heyecanını yaşıyor ve taşıyorum ama daha baskın bir his var yüreğimde, hatta sırtımda hissettiğim. O da ilçemizde okuyan her bir evladın sorumluluğu. Bizler eğitimciler olarak hep bu bilinçle hareket etmek ve her defasında ‘’neslin geleceğini’’ merkeze alarak düşünmek zorundayız. Bu ağır bir sorumluluk ve misyondur. Kesinlikle bu ağır sorumlulukların altından, ekip çalışması olmadan kalkılmaz.’’

Emrullah Aydın, çeşitli radyo programlarında yapımcı olarak görev aldığını, Ortaokul ve lise yıllarında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında farklı birimlerde hizmet ettiğini ve her çalışmada verim almak için ekibin önemli, ekip çalışmasının ise şart olduğunu vurguladı. Eğitim-İş kolunda faaliyet gösteren bir sendikanın başkanlığını yaptığı dönemde eğitimde bir çok ufuk açıcı projeye ve kazanıma da ekibi ile imza attığını vurgulayan Emrullah Aydın, halka ve hakka hizmetin bitmeyen bir süreç olduğunu belirtti.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@