Cumhurbaşkanın Özgeçmişinde İmam Hatip Mezunu Yazarken Bakan Özer'in Özgeçmişinde İmam Hatip Mezunu Olduğu Yazmıyor!!

Cumhurbaşkanın Özgeçmişinde İmam Hatip Mezunu Yazarken Bakan Özer'in Özgeçmişinde İmam Hatip Mezunu Olduğu Yazmıyor!!

Cumhurbaşkanın Özgeçmişinde İmam Hatip Mezunu Yazarken Bakan Özer'in Özgeçmişinde İmam Hatip Mezunu Olduğu Yazmıyor!

1970 yılında Tokat'ta doğan Bakan Mahmut Özer'in 1988 yılında Tokat İmam Hatip Lisesini bitirerek mezun olmuştur. Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sitesi meb.gov.tr adresinde Bakan Özgeçmiş bölümünde "5 Mayıs 1970 yılında Tokat'ta doğan Mahmut ÖZER, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden (1992) mezun olmuştur." şeklinde ifade yer almaktadır.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'ın İmam Hatip Mezunu olmadığını bilmeyen yoktur Bakan Özer'in özgeçmişinde imam mezunu kısmı yer almadığından dolayı Cumhurbaşkanlığı resmi web sitesi https://www.tccb.gov.tr/receptayyiperdogan/ linkini incelediğimiz de Sayın Cumhurbaşkanımızın "1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. " ifadesinin var olduğu gördük 1988 Tokat İmam Hatip Lisesi Mezunu olan Bakan Mahmut Özer'in Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sitesi meb.gov.tr adresinde Bakan Özgeçmiş bölümünde neden İmam Hatip Mezunu olduğu kısmını yer verilmiştir? Unutulduğunda dolayı mı başka bir sebepten mi bilinmez .Bu soruya cevap verecek olan Bakan Mahmut Özer'dir.

https://www.tccb.gov.tr/receptayyiperdogan/ cumhurbaskanimiz.png

http://www.meb.gov.tr/meb/bakan/ozgecmis.php

ozer.png

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

8 Yorum