Emekliye Ayrılan Bakanlık Müfettişleri İçin Plaket Töreni Düzenlendi

Emekliye Ayrılan Bakanlık Müfettişleri İçin Plaket Töreni Düzenlendi

Emekliye Ayrılan Bakanlık Müfettişleri İçin Plaket Töreni Düzenlendi

29.03.2022 Salı günü MEB Beşevler Kampüsü Teftiş Kurulu Başkanlığı toplantı salonunda 2020,2021 ve 2022 yılları arasında emekliye ayrılan Bakanlık Başmüfettişleri, Bakanlık Müfettişleri ve İdari personel için plaket töreni düzenlendi.

Gerçekleştirilen plaket törenine Teftiş Kurulu Başkanı Sayın Metin ÇAKIR, Daire Başkanları ve emekliye ayrılan Bakanlık Başmüfettişleri Mustafa YAŞAR ve Kemal COŞKUN, Bakanlık Müfettişleri Ahmet KAPLAN, Bekir TEKCAN, Zeyni TEKER, Vaiz DOĞAN, Adnan DEMİR, Nuri AYDIN, Naci ÜRGÜP, Kanuni GÜVEN, Hasan BİRAL, Muharrem ULUSOY ve Şef Ayşegül DEMİRÇİN katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Teftiş Kurulu Başkanı Sayın Metin ÇAKIR, müfettişlerimize bugüne kadar yapmış oldukları hizmet ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, sağlıklı ve mutlu bir emeklilik hayatı dileklerini paylaştı. Emeklilik sonrasında da bilgi, birikim ve tecrübelerinden faydalanmak istediklerini belirtti.

Programın devamında, Teftiş Kurulu Başkanı Sayın Metin ÇAKIR ve Daire Başkanları tarafından müfettişlere plaket ve hediyeleri takdim edildi.

Tören esnasında duygularını paylaşan müfettişler Teftiş Kurulunun bir ferdi olmaktan her zaman gurur duyduklarını, düzenlenen plaket töreninden dolayı çok mutlu olduklarını ve onur duyduklarını ifade ettiler.

Tören çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

31225023-4img-6164.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

6 Yorum