banner476

Etwinning bölgesel proje hazırlama çalıştayı Mardin'de yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Eğitim ve Yenilik Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından koordine edilen eTwinning Bölgesel Proje Hazırlama Çalıştayı Mardin'de yapıldı.

MEB 12.06.2015, 17:15 12.06.2015, 11:18
Etwinning bölgesel proje hazırlama çalıştayı Mardin'de  yapıldı
  Gaziantep, Siirt, Şırnak  illerini kapsayan ,MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Ulusal Destek Servisi tarafından destelenen   Etwinning bölgesel proje hazırlama çalıştayı  11-12 Haziran 2015 tarihlerinde Mardin'de gerçekleştirildi.

Gaziantep,Şırnak,Siirt illerinden 36, Mardin’de 44 öğretmenin katıldığı bölgesel çalıştayda eTwinning programının tanıtımı, eTwinning projesi hazırlama süreçleri, ödül süreçleri ve iyi uygulama örnekleri paylaşıldı, katılımcılar uygulamalı olarak eTwinning projeleri hazırladılar.


Çalıştay programında, MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü eTwinning Ulusal Destek Servisi’nden Ayşe Saylık, Gaziantep Şehitkamil Vehbi Dinçerler Fen Lisesi İngilizce Öğretmeni Emre ASLAN ,  Gaziantep Karacaoğlan İlkokulu öğretmeni İnci ASLAN , Gaziantep Fitnat Nuri Tekerioğlu Anadolu Lisesi Öğretmeni Zehra KAYA ve Gaziantep eTwinning İl Koordinatörü Bilal Yazıcı  eğitmen olarak görev aldılar.

 Katılımcıların,  iki gün boyunca süren  çalıştayın organizasyonunu yapan  Mardin
Twinning İl Koordinatörü Hamza DOĞAN    başta olmak üzere Mardin İl Mili Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi üyelerine  Teşekkürlerini iletmesinden sonra Mardin Etwinning  bölgesel proje hazırlama çalıştayı katılımcılara dağıtılan sertifakalar ile son buldu.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@