İl Milli Eğitim Müdürü Hiçbir katkı sunmuyor. Eğitim-öğretimde sıfırız. Gitmesi lazım

İl Milli Eğitim Müdürü Hiçbir katkı sunmuyor. Eğitim-öğretimde sıfırız. Gitmesi lazım

İl Milli Eğitim Müdürü Hiçbir katkı sunmuyor. Eğitim-öğretimde sıfırız. Gitmesi lazım

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi’nin son oturumunun ardından gündem dışı konuşan İl Genel Meclisi Üyesi Ali Altan, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ı eleştirerek, “Kaç yıldır Metin Bey’in, şahsi kanaatim Afyon’a artık yük gözüyle değerlendiriyorum. Hiçbir katkı sunmuyor. Eğitim-öğretimde sıfırız. Benim şahsi kanaattim, gitmesi lazım” dedi.

İl Genel Meclisi Üyeleri Ali Altan ve Faruk Kökcür, İGM’de gündem dışı söz alarak açıklamalarda bulundu. Altan, eğitim konusuna çok güzel bütçe ayırarak destek de bulunduklarını ifade ederek, “Eğitime elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz ama nedense eğitimde çok kötü bir durumdayız.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Bey’in değerlendirmesi gerekiyor.

Kaç yıldır Metin Bey, şahsi kanaatim Afyon’a artık yük gözüyle değerlendiriyorum.

Hiçbir katkı sunmuyor.

Eğitim-öğretimde sıfırız.

Benim şahsi kanaattim, gitmesi lazım” dedi.

“MART AYINDAN BERİ HİÇBİR ÇİVİ ÇAKILMADI”

03135246-mudur.jpg
İl Genel Meclisi Üyesi Faruk Kökcür ise,“Çay’da, Karamık, Koçbeyli ve İnli’de okullar, sıfırdan yapılacaktı. Depreme dayanıksız oldukları için yıkım kararı verilmişti. Karar alındı, parası ayrıldı. Fakat maalesef mart ayından beri, hiçbir çivi çakılmadı. Yer dahi tespit edilmedi. Biz her türlü girişimde bulunduk. Burada Özel İdaremiz olarak Neriman Hanım sağolsun sık sık arayarak, projenin Bakanlıkta olduğunu, Milli Eğitimden kaynaklı olduğunu söyledi. Ben de diyorum ki bu acabadan nereden kaynaklı?” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

42 Yorum