İl Milli Eğitim Müdürüne Sessiz Protesto Kimse alkışlamadı

İl Milli Eğitim Müdürüne Sessiz Protesto Kimse alkışlamadı

İl Milli Eğitim Müdürüne Sessiz Protesto Kimse alkışlamadı

Bugün Şehir Stadyumunda yapılan 23 Nisan kutlamalarına Zonguldak Doktor Derviş Arkat İlkokulunun step gösterileri damgasını vurdu.

Dün yapılan provalarda İngilizce şarkı ve İngilizce yazılı tişörtle gösteri yapacakları için bayram programından çıkarılan minik öğrenciler, kamuoyundan gelen tepkiler üzerine bugünkü kutlamalara katıldı.


Bayrama katılan vatandaşlardan yoğun alkış alan step grubu gösteri yaparken Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan protokol tribünündeki yerinden kalkarak tören alanında arkalarda kurulan bir platformadan gösteriyi izledi.


Olası protestolardan çekindiği için tribünden ayrılan Aldoğan, 23 Nisan nedeniyle günün anlam ve önemini ifade eden konuşması için kürsüye davet edildiğinde tek bir kişinin dahi alkışlamadığı dikkatlerden kaçmadı.

MEB Personel İnstagrama katılıp konu ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

MEB PERSONEL İnstagram KANALI İÇİN: TIKLAYINIZ

Halkınsesi.com.tr

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

53 Yorum