İl Müdürlüğünden Öğretmenlerin Banka Promosyonunun Güncellenmesine Dair Açıklama

İl Müdürlüğünden Öğretmenlerin Banka Promosyonunun Güncellenmesine Dair Açıklama

İl Müdürlüğünden Öğretmenlerin Banka Promosyonunun Güncellenmesine Dair Açıklama

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Banka Promosyonunun Güncellenmesi"ne Dair Açıklama (il Merkezindeki Personel İçin)

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü; 2022 yılının Ocak ayında yapmış olduğu maaş promosyonu protokolünü, ekonomik şartlardaki değişiklikler ve memur maaşlarına yapılan yüksek orandaki zamlarla birlikte önceki promosyon rakamının düşük kalması nedeniyle güncelleme ya da iptal kararı almıştır.

Ocak 2022'de verilen rakamın güncel promosyon rakamları seviyesine getirilmesi için ilgili banka ile görüşülerek protokolün güncel promosyon rakamlarının en yükseğine göre güncellenmesi talep edilmiştir. Bu güncellemenin yapılmaması durumunda promosyon sözleşmesinin Müdürlüğümüzce tek taraflı olarak iptal edileceği bildirilmiştir

. Sözleşmenin iptal edilmesi durumunda bankaya geriye ödenecek miktarın İl Millî Eğitim Müdürlüğü'ne bildirilmesi talebi banka ile görüşülmüş ve 19 Eylül 2022 tarihinde resmî yazı ile başvurulmuştur.

Banka müdürlüğü, talebimizin, bankanın genel müdürlüğüne iletileceğini ve en kısa zamanda cevap verileceğini belirtmiştir.

Şu anda banka genel müdürlüğünün vereceği cevap beklenmektedir ve bankadan gelecek olan teklife göre hareket edilecektir.

3b1eca2f-f4fc-428d-923d-2db3de7c8aaa.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.