#iyikivarsınziyaselcuk Twiitini Silmeyen Tek İl Milli Eğitim Müdürü

#iyikivarsınziyaselcuk Twiitini Silmeyen Tek İl Milli Eğitim Müdürü

#iyikivarsınziyaselcuk Twiitini Silmeyen Tek İl Milli Eğitim Müdürü

Eski Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Bakanlık döneminde twittier hesabını aktif şekilde kullanırken Bakan Mahmut Özer ise twiiter adresi olmadığını ve Bakanlık döneminde de kullanmayacağını açıklamıştı.

Bakan Ziya Selçuk döneminde twitterda istifası istenirken buna karşılık olarak #iyikivarsınziyaselçuk etiketi altında Bakan Ziya Selçuk'a destek mesajları ile #iyikivarsınziyaselçuk etiketi Türkiye twitter gündemine 1.sıradan girmişti.

#iyikivarsınziyaselçuk etiketine dönemin İl Milli Eğitim Müdürleri twitter hesapları üzerinden destek mesajları yazmıştı .

Bakan Ziya Selçuk görevden affını istemesi ile birlikte göreve Mahmut ÖZER'in başlaması ile birlikte o dönem #iyikivarsınziyaselçuk etiketi adı altında destek mesajı atan il müdürleri twitter hesaplarında bu mesajları sildiler fakat şu an bakıldığında sadece o dönem #iyikivarsınziyaselçuk etiketine destek olarak mesaj atan ve attığı mesajı silmeyen il müdürü ise Tunceli İl Milli Eğitim Müdürü Gürsel EKMEKÇİ olarak gözüküyor.

Makamlar gelip geçer fakat duruşlar asla unutulmaz Tunceli İl Milli Eğitim Müdürü bu duruşu ile bir Delikanlıya yakışır şekilde davranarak farkını ortaya koymuştur.

iŞTE O PAYLAŞIM.

gursel.png

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

11 Yorum