banner476

MEB Bütçe Görüşmeleri Başladı

MEB Bütçe Görüşmeleri başladı

MEB 17.12.2014, 12:43 17.12.2014, 12:48
MEB Bütçe Görüşmeleri Başladı
 Su an Mecliste MEB bütçe görüşmeleri başladı. Milletvekilleri mecliste MEB bütçesi hakkında konuşmalarını yapıyor. Atama bekleyen Öğretmenlerler ilgili görüşmelerden bir atama kararı çıkacak mı ? Merakla bekleniyor.

MV PROF. DR ZUHAL TOPÇU MEB ATAMA VE YER DEĞİŞTİRMELERİNİ ELEŞTİRDİ


 MHP Mv Prof. Dr. Zuhal Topçu, MEB bütçesinin yetersiz oldugunu bunun coğunluğunun personel giderlerine harcanmasını eleştirdi.
Müdürlük atamalarında kayırma olduğunu yandas sendikanın daha cok kadro aldığını öne sürdü. Şube mudurlugu atamalarında yanlış hesaplamaların oldugunu vurguladı. 
Atama bekleyen Öğretmenlerle ilgili de açıklamalarda bulunan Zuhal Topçu bu konuda C.Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi.. Atama bekleyen Öğretmenler içinde bir Program sistem kurulmasını istedi.
Mv Zuhal Topçu Öğretmen maaşlarının da yetersiz olduğunu konusmasında vurguladı.
Mebpersonel ekibi olarak Gelişmeleri takip etmeye devam ediyoruz.
Mebpersonel ekibi olarak bütçe görüşmelerini takip ediyoruz. 
Yorumlar (3)
sınıfçı 6 yıl önce
şubatta en az 1000 atama bekliyoruz.
almancacı 6 yıl önce
adil atama istiyoruz! 252 maduriyetinin giderilmesini istiyoruz!
almancacı 6 yıl önce
bütçe görüşmelerinden çok alan dağılımı görüşmeleri yapılmalıdır. haksız alan dağılımı aileleri yıkmaktadır. öyle bir dağılım yapılmalıdır ki bundan olumsuz etkilenen bile "tamam, benimki olmadı ama dağılım gerçekten adildi!" diyebilsin. senin atama yaptığın sayı yine senin açıkladığın açık sayısının oranına uymuyor ki! sadece haksızlık ve çok net bir şekilde. belirttiğin açık sayısıyla bile uymayan sayılar kokuşmuşluğun en büyük göstergesidir. umarım, ocak ayında en azından birazcık adil olursunuz...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@