MEB İnternet Sitesinde 2023 Eğitim Vizyonu Silindi

MEB İnternet Sitesinde 2023 Eğitim Vizyonu Silindi

MEB İnternet Sitesinde 2023 Eğitim Vizyonu Silindi

Ziya Selçuk döneminde 23 Ekim 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen 2023 Eğitim Vizyonu Tanıtım Toplantısı'yla kamuoyuna açıklanmıştı.

Bakan Mahmut ÖZER dönemi ile birlikte Bakan Ziya Selçuk döneminde büyük umutlar ile açıklanan 2023 Eğitim Vizyonu bugüne kadar MEB'in gündeminde olmadı.

Mebpersonel.com olarak Meb.gov.tr internet sitesini incelediğimizde Bakanlık Menüsü altında Kurum Politikalarımız kısmında bulunan 2023 Eğitim Vizyonu linki olmasına rağmen buraya tıklandığında sayfa bulunamadı uyarısı alınmaktadır.(http://2023vizyonu.meb.gov.tr/doc/2023_EGITIM_VIZYONU.pdf)

Aşağıda görüldüğü üzere 2023 Eğitim Vizyonu yazısı olmasına rağmen ulaşılamaması MEB 2023 Eğitim Vizyonu dosyasını sildi fakat meb.gov.tr'den 2023 Eğitim Vizyonu yazısını silmeyi unuttu yorumlarına yol açtı.

Şimdi merak edilen soru şu ; MEB dosyayı mı yanlışlıkla sildi yoksa 2023 Eğitim Vizyonu yazısını mı silmeyi unuttu?

adsiz.png

MEB Personel İnstagrama katılıp konu ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

MEB PERSONEL İnstagram KANALI İÇİN: TIKLAYINIZ

2023.png

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

6 Yorum