MEB Tatil ile ilgili sıkça sorulan sorular listesi

MEB Tatil ile ilgili sıkça sorulan sorular sayfası

MEB 13.03.2020, 13:40
MEB Tatil ile ilgili sıkça sorulan sorular listesi

 MEB Tatil ile ilgili sıkça sorulan sorular listesi Milli Eğitim Bakanı Selçuk, bütün okulların 2 hafta süreyle tatil edilmesiyle ilgili olarak,"Bu mesele bir tatil meselesi değil. Küresel ölçekli bir probleme karşı alınması gereken tedbirlerle ilgili bir konu bu." dedi. Bakan Selçuk ayrıca, "Sıkça sorulan sorular listesi yaptık. Kamuoyundan bize gelen çok sayıda soru var. Bu soruların hepsinin cevaplarını da şu anda mevcut sitemizde görebilirler." ifadelerinde bulundu.

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, öğrenciler, öğretmenler ve velilerin sağlığı için ülke genelindeki bütün okulların 16 Mart Pazartesi'den itibaren 30 Mart Pazartesi'ne kadar 2 hafta süreyle tatil edilmesiyle ilgili olarak, "Bu mesele bir tatil meselesi değil. Küresel ölçekli bir probleme karşı alınması gereken tedbirlerle ilgili bir konu bu." dedi.

UZAKTAN EĞİTİM

Uzaktan eğitimle ilgili Bakan Selçuk, "Gün boyunca yayın olacak, yayınların hangi saati hangi sınıf seviyesindeki öğrenciler için belirlendi." diye konuştu.

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "Bizim tedbir olarak gördüğümüz eğitim içerikleri "eba.gov.tr" den her türlü ayrıntısıyla görülebilir. Ayrıca 444 0 632 no'lu telefonumuzdan da yine 24 saat erişip eğitimle ilgili, bu konularla ilgili her türlü sorularını sorabilirler." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
a.B 4 ay önce
İdareciler okula gidecek mi?
Rifat 4 ay önce
Nerde bu Sıkça sorulan sorular listesi bilen varsa yazabilir mi
yasemin 4 ay önce
sıkça sorulan sorular listesini bulamıyoruz
Cemal 4 ay önce
Peki 6. Sınıflara saat kaçta hangi kanalda ders verilecek ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@