MEB Yönetici atama takvimi açıklandı. İşte o takvim

MEB Yönetici atama takvimi açıklandı. İşte o takvim

MEB 2022 Yönetici atama takvimini açıklandı. İşte o takvim

Milli Eğitim Bakanlığı 2022 yılı yönetici atama kapsamında Yeniden Yönetici Görevlendirme ve İlk Defa Yönetici Görevlendirme Takvimini açıkladı.

Açıklanan yönetici atama takvimine göre ;

Yeniden Yönetici Görevlendirme için başvurular Aynı veya farklı eğitim kurumlarında müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı olarak yeniden görevlendirileceklere ilişkin başvuruların alınması. 11-15 Nisan tarihlerinde

İl Değerlendirme komisyonu tarafından müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı olarak aynı veya farklı eğitim kurumlarında yeniden görevlendirileceklerin değerlendirilmesi ise 18-29 Nisan tarihlerinde Değerlendirme sonuçlarının ilanı ise 09 Mayıs tarihinde olacak.

23172129-yeniden-yonetici-gorevlendirme-takvimi-page-0001-001.jpg2022 YILI MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI EĞİTİM KURUMLARINA İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME TAKVİMİ İSE ŞU ŞEKİLDE OLACAK

MEB Personel Telegram kanalına katılıp konu ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

MEB PERSONEL TELEGRAM KANALI İÇİN: https://t.me/MebPersonel

23172118-ylk-defa-yonetici-gorevlendirme-takvimi-page-0001.jpg

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5 Yorum