MEB’de Bakan Değişikliği Sinyali Cumhurbaşkanlığı tarafından geldi.

MEB’de Bakan Değişikliği Sinyali Cumhurbaşkanlığı tarafından geldi.

MEB’de Bakan Değişikliği Sinyali Cumhurbaşkanlığı tarafından geldi.

Mebpersonel.com sitemizde MEB Bakanı Değişiyor. Yeni Milli Eğitim Bakanı Kim Olmalı ? haberimizde Milli Eğitim Bakanlığında değişiklik iddialarını gündeme getirmiştik ve MEB'de neden değişiklik olacağını sebepleri ile yazmıştık

Bu haberimiz sonrası da bu iddiaları doğrulayacak bir gelişme olarak ta MEB Bakan Yardımcılığına hiç beklenmedik bir anda yeni bir isim ataması resmi gazetede yayınlandı.

MEB Bakan yardımcılığına ataması yapılan Osman Sezgin'in atanmasında Milli Eğitim Bakanı Mahmut ÖZER'in haberinin olmadığı ve bu atamayı resmi gazetede yayınlamasıyla birlikte öğrendiği iddia edildi.

Bu gelişmelerin tamamına bakıldığı an MEB Bakanı Değişiyor. Yeni Milli Eğitim Bakanı Kim Olmalı ? haberimiz de belirtiğimiz gibi seçin öncesi MEB Bakanının değişeceğine artık kesin bir göz ile bakılırken bu yeni atama ile Cumhurbaşkanlığı tarafından da değişiklik sinyali verildiği yorumları yapıldı. .

Ayrıca Bakanlık içinde MEB Personel Genel Müdürlüğü konusunda çok önemli gelişmeler mevcut bu gelişmeleri de sonra ki haberlerimizde bulabikeceksini.z

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

19 Yorum